Av. Cihan TUFAN

Erkene Alınmış Seçim

[email protected]
24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimlerin üzerinden tam 4 yıl sonra 19 Haziran 2022'de yapılacak bir seçim, erken değil ''erkene alınmış seçim'' olacaktır.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

ERKENE ALINMIŞ SEÇİM

19 HAZİRAN 2022 PAZAR

24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimlerin üzerinden tam 4 yıl sonra 19 Haziran 2022'de yapılacak bir seçim, erken değil ''erkene alınmış seçim'' olacaktır.

Bu kararın bugünden alınması, ülkemizi ve milletimizi rahatlatacak, bir yıl içinde de Oy(Rey)'unun yönünü belirlemeye yetecek kadar düşünme ve tahlil imkanı bulacaktır. Bu seçmen iradesine verilen önemi de ortaya koyacaktır.

Cumhur İttifakı'nın kurucusu olduğu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi (Ay Yıldız Yönetim Modeli) ile Millet İttifakı'nın savunduğu Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem'in savunulmasının ana omurgasını oluşturacak seçimde, Yönetim anlayışları, Ekonomi, Adalet, Dış Politika, Eğitim, Sağlık, Savunma, İç ve Dış Tehditler ve Fırsatlar ile birlikte Şeffaflık, Sorumluluk ve Hesap Verme açısından yönetim tarzları konusunda da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için kamuoyunda bir güven oylaması oluşacaktır.

Rey için Toy toplansın. Çıkan sonuç kimseyi acıtmasın. Hukuk ve Demokrasi Yücelsin.

19 Haziran 2022 tarihi toplumu rahatlatacak bir tarihtir ve bu tarih elzemdir, zaruridir ve hayatidir.

02.07.2021

Av. Cihan Tufan

Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir