Künye

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sahibi
Ali SÜZEN

Genel Yayın Yönetmeni
Ali SÜZEN

İçerikten Sorumlu Yayın Yönetmeni
Ziya SÜZEN

Hukuk Danışmanı
Av. Ahmet HOŞOĞLU

Yazarlar
Ali SÜZEN
Şenol ŞEN
Ziya SÜZEN
Yalçın SOYSEVİNÇ
Bülent Şirin

E-Posta
[email protected]
[email protected]

Yazılım ve Görsel Tasarım
Üsküdar İnternet Teknolojileri


SİTEMİZİN TİCARİ BİR FAALİYETİ BULUNMAMAKTADIR!!!

HERHANGİ BİR GÖRSEL REKLAM YAYINLANMAMAKTADIR!!!

SİTEMİZ HOBİ AMAÇLI OLARAK ÜSKÜDAR İLÇESİNDE GERÇEKLEŞEN VE ÜSKÜDAR'I İLGİLENDİREN HABERLERİ YAYINLAMAKTADIR.Köşe yazılarındaki fikir ve değerlendirmeler yazarlara aittir ve aksi belirtilmediği sürece Üsküdar 34 Haber Sitesi'nin görüşlerini yansıtmaz. Bütün hukuki sorumluluk yazara aittir.

Hakaret içeren, TCK'ya aykırı ifadeler barındıran, içerikle ilgisi olmayan yorumlar yayınlanmaz. Yorumlarda geçen ifadelerin sorumluluğu yorumu yapan kişiye aittir. Üsküdar 34 Haber Sitesi, yorum ekleyen okura ait IP adresi, E-mail adresi ve Ad-Soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istendiği takdirde okurun bilgisine ve onayına başvurmaksızın paylaşma hakkına sahiptir.

Yasal Bildirimler

uskudar34.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan 'içerik sağlayıcı' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz 'uyar ve kaldır' prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,

- İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,
- Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını,
- Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi,
- Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi,
- Açık ad / ünvan ve açık iletişim adreslerini

Sunmak kaydıyla aşağıdaki e-posta  adreslerine bildirim yapabilirler. Bu elektronik iletişim adresine ulaşan talep ve şikayetler hukuk servisi tarafından incelenecek, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içeriklerin erişimi engellenecek ve muhataba bilgi verilecektir.

[email protected]

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir