Selimiyespor

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kuruluş: 1946

Renkleri:
Kırmızı - Lacivert

Başkan:
İdris Kalaycı

Adres:
Tıbbiye Caddesi No:36 (Yeni 28) Selimiye/Üsküdar

Telefon:
0216 391 21 19 - 310 17 56

Faks: 0216 342 80 14 - 343 28 39

Kurucular:
Pertev Aksel, Mustafa Aksu, Abdullah Gündoğdular, Reşat Kıvanç, Cafer Ubsavaş, Mustafa Yıldız, İslam Kazmaz, Selahattin Kayaoğlu

Tarihçe: Selimiye Spor Kulübü; 13 / 07 / 1946 tarihinde İstanbul' un güzide ilçesi Üsküdar' ın Selimiye semtinde Pertev Aksel ve arkadaşları tarafindan kurulmuştur. Takımın renkleri, İzmir' in Altınordu takımımın renklerinden esinlenerek Kırmızı- Lacivert olarak belirlenmiştir.

Futbol, Basketbol, Atletizm, Güreş, Hentbol, Karate, Voleybol, Tenis, Masa tenisi, Yüzme spor dallarında faaliyette bulunmaktadır. Üsküdar gençliğine sportif yönden hizmet etmek, gençlere sporu aşılamak, bölge ve yurtiçi sportif faaliyetlere katılmak ve tertip etmek, sporu spor anlayışı içinde benimsetmek, faydalarını detaylarıyla gözler önüne sermek, sporculara spor ahlakını yerleştirerek memlekete yararlı birer sporcu olarak yetişmelerini temin etmek, sporculanın ve üyelerinin yararlanabileceği sosyal tesisler ve spor tesisleri kurmak, hoşca vakit geçirmelerini sağlamak.

 
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir