Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Bağlarbaşıspor

PAYLAŞ :

Kuruluş: 1948

Renkleri: Bordo - Beyaz

Başkan: Hasan Öncü
 
Adres: Su deposu sokak No:2  Bağlarbaşı/Üsküdar
 
Telefon: 0216 341 37 88  Faks: 0216 495 31 85  
 
Kurucular: Burhan Saltuğ, Reşat Gökçe, Hayri Bey, Yetvart Kişak, Mehmet Öztan, Nusret Ersöz

Tarihçe: Bağlarbaşı Spor Kulübü 1948 yılında İstanbul'un Üsküdar İlçesi Bağlarbaşı semtinde kurulmuştur. Futbol başta olmak üzere birçok branşta faaliyet göstermektedir. Futbol takımı İstanbul Süper Amatör Ligde, Basketbol takımı Bölgesel Ligde, Bayan Hentbol takımı ise Bayanlar 1. Hentbol Liginde mücadele etmektedir.  Çeşitli branşlarda altyapı çalışmaları önem veren Bağlarbaşıspor, Üsküdar'ın köklü kulüplerindendir.

 
 

PAYLAŞ :

GOOGLE ÖZEL ARAMA

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
PAYLAŞ :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.04 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.