Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Reklam ve Sponsorluk

PAYLAŞ :
Üsküdar34.com, konusu ve ilgi odağı güncel olaylar, kültür ve sanat etkinlikleri, şenlikler, spor olayları ve yerel yönetimlerden haberleri sunmaktır. Yine site içeriklerinden olan üsküdar rehberi ile üsküdar ilçesi sınırları içerisinde faaliyet gösteren firmaların tanıtımını yapmaktır. Bu alanlarda tanıtım yapmak için uygun bir ortam ve okuyucu kitlesine sahip olan Üsküdar34.com, güncel haberler ve yazar yazılarımız ile okuyucularının bilgi ihtiyacını karşılamakta, yerel yönetimler ile halk arasında bir köprü hizmeti görmektedir.

Reklam Çeşitlerimiz

Sponsorluk
Üsküdar34.com'un yine belirli reklam alanlarına sponsor olabilirsiniz.

Resimli ve Animasyonlu Reklamlar (Banner)
Üsküdar34.com'un farklı bölgelerine kişi/şirket ile yapılan anlaşma koşullarında belirtilecek olan çeşitli ebatlarda reklam hizmeti verilmektedir. Bu alanlarda reklam fiyatı özel anlaşmada belirlenir.

Üsküdar34.com ile reklam dahil her türlü konuda görüşmek için İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Reklam ve Pazarlama
Ziya SÜZEN

Telefon : 0 (216) 495 0 820

İletişim
info@uskudar34.com
haber@uskudar34.com

PAYLAŞ :

GOOGLE ÖZEL ARAMA

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
PAYLAŞ :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.