Site Kullanım Sözleşmesi

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları

1- Bu internet sitesinin adresi www.uskudar34.com'dur. Herkese açık bir internet sitesidir. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlara uymayı kabul etmiş sayılırsınız. www.uskudar34.com adresi buradan sonra Üsküdar 34 veya Üsküdar 34 sitesi olarak kullanılacaktır. Üsküdar 34 sitesini ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Sitemizin ilkelerine ve kullanım şartlarına uymanız yararınıza olacaktır.

2- Üsküdar 34 sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yer alan Fotoğraf, Video, Haber ve Diğer Bilgiler Üsküdar 34 sitesinin kendi haber kaynaklarına ait yada alıntı(Başka sitelerden kaynak gösterilerek) olabilir. Bu içeriklerin yanlışlıklarından veya hukuki anlamda oluşabilecek her türlü durumdan kaynak gösterilen internet sitesi sorumludur. Üsküdar 34 hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Köşe yazıları yazarların kendi görüşleri olup; ilgili konu hakkında sitemizin genel görüşünü yansıtmaz, köşe yazılarından sitemiz sorumlu tutulamaz.

3- Üsküdar 34 sitesinde yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Üsküdar 34 sorumlu tutulamaz.

4- Üsküdar 34 sitesi kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, Üsküdar 34 donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.

5- Üsküdar 34 sitesi kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, site içinde veya kamuoyuna yayınlayamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

6- Üsküdar 34 sitesine veya herhangi bir servisine(Maillist, Firma Rehberi v.s) üye olanlar ve yorum yazanlar Üsküdar 34 sitesinden ve servislerinden E-mail almayı kabul etmiş olurlar.

7- Üsküdar 34 sitesi sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:
 • Web sitesini iyileştirmek, geliştirmek, kaliteyi korumak
 • Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak
 • Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek
 • Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek
 • Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek
 • Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak...
8- Üsküdar 34 sitesini kullanmakla;
 • Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından Üsküdar 34'ün sorumlu tutulamayacağını,
 • Kullanım ilkelerini zaman zaman değiştirebileceğini,
 • Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecekleri zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.
9- Aşağıda belirtilen durumlarda Üsküdar 34 sitesini kullanıcılara kapatabilir:
 • Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,
 • İstenilen bilgilerin içine ilan, reklâm, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında,
 • Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında,
 • Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla...
10- Üsküdar 34, MyDesign Haber Sistemi alt yapısının bir bölümünü kullanmaktadır. Tasarım ve eklenti geliştirmeleri Ziya Süzen tarafından yapılmıştır. Kod ve yazılım da dâhil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. Üsküdar 34'ün yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı Üsküdar 34'a aittir.

Üsküdar 34, kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır. Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle paylaşın.

E-Posta : [email protected]
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir