Sultantepespor

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kuruluş:1951
Renkler: Sarı - Mavi
 
Başkan: Hakkı Ayar
 
Adres: Hacı Hesna Hatun Mah. Selvilik Caddesi No:70   Sultantepe/Üsküdar
 
Telefon - Faks: 0216 523 57 70 
 
Kurucular: Vahdet Çevikoğulları, Şefik Koşar, Faruk Poray, Ziya Özses, Halim Akçam, Rıfat Hiçsönmez
 
Tarihçe: Sultantepe spor kulübü,İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinin amatör bir kulübüdür. İstanbul'da yeni başlayan amatör takım müsabakalarında semti temsil etmek için Sultantepe'de oturan ve sporu seven 6 arkadaş tarafından 1951 yılında kurulmuştur. Futbol başta olmak üzere çeşitli amatör branşlarda mücadele etmektedir.
 
Forma Renkler Sarı - Mavi olan kulübün İstanbul Amatör kümesinde pek çok başarıları olup, Türk futboluna pek çok değer yetiştirmiştir. Amatör kümeye o zamanki statüde olan Amatör 4.kümeden başlayan takımımız gösterdiği başarılarla kısa zamanda İstanbul Amatör kümesi 1.kümeye çıkmıştır. Bu nedenle kayıtlarda ismine rastlamak mümkün olmamıştır. Son olarakta 2005-2006 Sezonu itibariyle İstanbul 1.Amatör kümede 15.Grupta birinci olarak Süper Amatör kümeye terfi etme başarısı sağlamıştır.
 
 
 
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir