Av. Cihan TUFAN

Öyle bir düzen bulalım ki?

[email protected]
Numan Kurtulmuş demiş ki; ''Öyle bir düzen bulalım ki''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

ÖYLE BİR DÜZEN
BULALIM Kİ ?

Numan Kurtulmuş demiş ki; ''Öyle bir düzen bulalım ki''

Sayın Başkan zaten bizler öyle bir düzen bulmuşuz ki, yüz yılı aşkındır düzer durur da bir türlü kurtulamamışız.

Sivas olaylarının hakikatini bilen Kamil Uğur Yaralı ile Sayın Başkan zaten el ele ve bu olayın perde arkasını Yaralı'dan öğrense de acaba açıklayabilecek midir ?

Acaba Rahmetli Kardeşimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun kimler tarafından ve neden katledildiğini öğrense Sayın Numan Başkan bunu kamuoyuyla paylaşabilecek midir ?

Sistem Demokratik hale getirilmelidir diyen Numan Başkan, Harun Yahya'nın İsa gelecek, Mehdi çıkacak ''Şii Propagandaları'' için ne düşünüyordur acaba?

Hem, Numan Başkan 12 Eylül'ün kayığından inse 12 Mart'ın kayığında kalır, 12 Mart'ın kayığından inse 60 İhtilali'nin kayığında kalır, bizde kayık bitmez Çanakkale Boğazlarında çok büyük kayıklar dolaşırken ve 250-300 bin Türk evladı gencecik yetişmiş üniversiteli, mühendis, doktor bir oyun uğruna ya Rab katledilirken, Osmanlı Orduları'nın Çanakkale'de Ordular Komutanı Liman Von Sanders'in kayığından inemiyorlardı.

Neden acaba bir Alman Çanakkale ordular Komutanı oluyordu : Osmanlı'da Paşa mı yoktu Kumandan mı yoktu, Neredeydi o zamanın Genel Kurmay başkanı, nerdeydi o zamanın ordu Komutanları, Bir Alman komutanla mı savaşmak zorunda kalacaklardı...

Kurtuluş Savaşı denilen The Patriot da Kimleri başrol yapmışlardı da Anadolu'nun tamamı bir Kayık olmuştu.

Mustafa Reşit Paşa'nın Kayığı, Islahat ve Tanzimat Fermanları kayıkları velhasılı; bindirilmişti Ehli Sünnet, Sabetay Sevi'nin Mehmet Efendi Kayığına... Biniş o biniş kayığa binen şarhoş edilmiş geçmez ayığa...

Numan Başkan da sadece 12 Eylül kayığına takılmış, şimdi 12 Eylül 2012'de yeni bir Anayasa yapsalar bindirirler herkesi bu sefer Vicdani Retçilik kayığına.

Sayın Numan Başkan bizi 333 yıldır Düzenler öyle bir düzme düzeni kurmuşlar ki: Düzerlerken bizi, düzenin tezi de onlardan, anti tezi de onlardan ve sonucu hep sömürü olan sentezi de onlara.

Sizin teziniz, antiteziniz ve senteziniz 12 Eylül Anayasasını mı değiştirmek ?

Hiç düşündünüz mü emekli maaşları bir türlü en az 1.500 TL neden olamıyor, neden Yunanistan'da 85 kuruşa satılan benzin bizde 5 Liraya satılır, acaba neden mahkeme kararlarına rağmen hala ev telefonlarından sabit ücret alınır, hiç sordunuz mu kiracılar niçin mecburen kiralarını bankalardan ödemek zorunda bırakılıyorlar?

Neden 45 milyon seçmen, üç buçuk milyon mükellef var ve neden bizde dolaylı vergiler bu kadar yüksek, hiç araştırabildiniz mi ?

Türkiye denilen Anadolu coğrafyasında sömürü düzeni nasıl işliyor ve kendi doğalgazımızı çıkaramıyoruz, kendi petrolümü çıkaramıyoruz, kendi madenlerimizi işletemiyoruz ve Dolar Euro askerlerinin Anadolu işgaline engel olamıyoruz ve neden artık kendi topraklarımızı kendimiz satıyoruz.

 

12 Eylül Anayasası'nı değiştireceklermiş, neden T.C. Merkez Bankası yabancıların bir şirketi ve bastığı bankınota bile ''Türkiye Cumhuriyeti'' yazamayıp ''Türkiye Cumhuriyet'' diyor.

Türk Parası bizim mi de Anayasa bizim olsun !!!?

Kimin parasının üzerindeki simgesinin tartışmasını yapıyorsunuz. Rize'de Artvin'de Trabzon'da benzin istasyonları satış yapamaz oldu; millet Gürcistan'a geçip 1.5 TL'den benzin alıp kullanmaya başladı acaba Gürcistan Anayasasını mı alsak, belki biz de ucuz benzin kullanmaya başlarız !???

Numan Başkan !!!!

Anadolu insanı Firavunların mezarı Piramitlerin yapımında çalıştırılan kölelere döndürülmüş ve Piramitin en dibinde bir diş sarmısağa çalışan köleler olarak Piramitin tepesindeki 3 Haham'a, 3'ler, 333'ler Meclisine kölelik yaptırılıyor, sen takmışsın 12 Eylül Anayasası'na, bu işler öyle Salam World'da parlatmaya benzemiyor ki...

Bak Ahu Özyurt buluyor trişka Özgür Suriye ordusu şura mura adamını, Hatay'dan biraz içerde Suriye dolaylarında da nedense Esad'ın Muhaberatı bulamıyor...

Tıpkı bir zamanlar Mehmet Ali Birand'ın Suriye'de Apo'yu şıp diye bulup röportajlar yaparken MİT'in bulamadığı gibi...

Tam Bir Suriye Tiyatrosu ve çok basit çok komik oyunlar ve bu oyunların Baş Rol Oyunculuğu'nda da gösterilmek istenen Ahmet Davutoğlu...


Av. Cihan Tufan


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir