Av. Cihan TUFAN

Hocam

[email protected]
''O'' nun hakkında bir şeyler söyleyebilmek, söylenebilecekler yanında kifayetsiz olacaktır.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
''O'' nun hakkında bir şeyler söyleyebilmek, söylenebilecekler yanında kifayetsiz olacaktır.
Ancak hissettiklerimi, yaşadıklarımı ve bendeki izlerini paylaşabileceğim kelime anlatımlarımda, anlatamadıklarım daha çok olacaktır.

Bir çok insan tanıdım, Annemi, Rahmetli Babamı ve onların Anne ve Babalarını, hısım ve akrabalarımı, kardeşlerimi ve birçok dava arkadaşlarımı ve sevdiğim insanlarla insanları sevmeyi tanıdım. Ben insanları sevdikçe daha çok tanıdım; insanları sevemeyen insanları...

Ve bir insan olarak, öncelikle bir insan olarak çok sevmiştim Merhum Necmettin Erbakan Hoca'mızı.

Bir insan olarak, bir dava adamı olarak, bir büyüğümüz olarak, güvenilir, emin bir insan olarak tanıdığım günden itibaren çok sevmiştim. Uzun yıllar saygı, sevgi, güven, itimat ve bağlılık içersinde ''O'' nunla birlikte olmanın, kendini adamış olduğu Milli Görüş Davası'nda yan yana olabilmenin ve ''O'' nun verdiği mücadelede bir nebze olsun hissedar olabilmenin ümidiyle bir çok kereler yanında bulundum, Dinledim, Öğrendim, Anlamaya çalıştım ve birlikte çalıştım, çalıştım, çalıştım.

Kendisinden bir çok bilgileri ve bilmeyi öğrendim, birlikte paylaşmış olduğum zamanlarda ve anlarda bilmenin ve bilginin değerini öğrendim ve ''O''nun ile paylaştığım ve unutamayacağım bir çok hatıralarımda belki çok özel bilgileri paylaşarak bildirdiğini öğrendim.

Birçok kez bir arada bulunmuştum ve Kendisini defalarca dinleme fırsatı bulmuştum ve her biri benim için bilgi dağarcığımda hazine değerinde bölümler oluşturmuştur ki ve yıllar boyu kendisiyle paylaşmış olduğum zamanlar içerisinde bir hatıram da, Kendisinin davetinde bir ağabeyimle 16 Mayıs 2004 tarihinde konutunda, çalışma ofisinde akşam vakti sonrası iki saat baş başa öğrettiklerinde ve öğrendiklerimde daha bize öğretebileceği ve öğrenebileceğim bir çok şeyin deryası olduğunu öğrenmiştim. Ve ''O'' nunla birlikte O ağabeyimle O gün yaşadıklarımızla görmüştüm sonsuzluğu bilmenin, sonsuz bilgeliğinin ''O''n da ki sevgiyle ne güzel bilindiğini...

Bir eline ayı bir eline güneşi verseler de dönülmeyecek davanın temsilcisinin inanmışlığını...

Allah (C.C )Rahmet Eylesin...


Av. Cihan Tufan


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir