Av. Cihan TUFAN

Wikileaks Kingdom

[email protected]
Assange: İngiltere'de saklanan, Avusturalya'lı İsveç'te üssü var. Hem de bomba işlemez. Buralarda bir sürü bomba işler internet kafeler var. Süper üsler.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
Wikileaks Kingdom

Assange: İngiltere'de saklanan, Avusturalya'lı İsveç'te üssü var. Hem de bomba işlemez. Buralarda bir sürü bomba işler internet kafeler var. Süper üsler.

Julian Lawrance Assange, çok para kazanmak için mi bu işlere girmiş?

Lawrance Assange attığı yalanlarla (doğru olsa ne farkeder) amacına çok kolay ulaşacak mı? Bu dönemde de Türkiye'de yabancı casuslar çokça bulunmakta mıdır?

Bir köşe yazarımız ''Wikileaks ile abd kendi ayağına kurşun sıkmış'' demiş. İngiltere yayınlanan bu wikileaks senaryolarının neresinde?

Wikileaks belgelerinde Murat Yalçıntaş'ın tutuklanması nasıl açıklanıyor ve ''1 numara'' lı sorun nasıl görülüyor?

Bize gündem lazım gündem! O bu, şu bu derken füze kalkanı bir hafta bile idare etmedi. Wikileaks hamuru bakalım kaç hafta su çekmeye devam edecek?

Biryerlerden belgeler yayınlanıyor ve ne aslı ne orijinali bilinmeden ve anında Türkçe çeviriler ve en azından çevirilerin doğruluğu bile anlaşılamadan haberlerde, gazetelerde, sitelerde çarşaf çarşaf yayınlar, dezenformasyonlar, manüplasyonlar üzerinden haberin merkezine olan sarsılmaz inanç ve güvenle anamuhalefet, iktidar polemiklerine dönüşerek alınganlıklar sergileniyor.

Lawrance Assange'ın sitelerdeki artist artist fotoğrafları, yok gizemli kayalar arasındaki üsler tıpkı ingiliz usulü james bond filmleri gibi ya da fantom, şazem batman misali.

Wikileaks belgelerinde Lawrance Assange, mavi marmara için ne yazmış, zulkarneyni saklarken mi arıyor?


Av. Cihan Tufan


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir