Av. Cihan TUFAN

Daha yeni başlıyor...

[email protected]
Savcının Aziz Yıldırım hakkında tutuklama kararı vermesinin hemen ardından İstanbul Adliyesi'ne...
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
''Kol Saati''

Savcının Aziz Yıldırım hakkında tutuklama kararı vermesinin hemen ardından İstanbul Adliyesi'ne gelen Ali Koç, -Fenerbahçe taraftarlarının yoğun desteğiyle- ''30 milyon arkanızda'' söylemlerine ''Daha yeni başlıyor'' diye cevap vermiş.

Hayret bir şey, bu ne demek şimdi? Ali Koç, yeni bir başlangıç için Azizi Yıldırım'ın bu hale getirilmesini savunuyormuş. Aziz Yıldırım, eğer bir şeyler yaptıysa en az Aziz Yıldırım kadar yönetim kurulunda bulunan Ali Koç da sorumlu değil midir? Ne yani Ali Koç, Başkanının yaptıklarından, olandan bitenden haberdar değil miydi? Her ne olduysa şimdi, basından mı öğreniyor yoksa? Osmanlı geleneksel eşyaları arasında ''Gözyaşı Kaseleri'' vardır. Yoksa Ali Koç'un Timsah çiftliği var da onlara da gözyaşı kaseleri mi yaptıracakmış?

Bir de sağda solda Fenerbahçe'nin başına Murat Ülker gelecek şeklinde söylemler yaymazlar mı!? Murat Ülker'in Fenerbahçe'nin başına gelmekle ne alakası olabilir ki?

Gülen Hocaefendi'nin, Hagop Arzumanian'a ''Kol saati'' hediye etmesini anlayamadım!...?

Hadi Arjantin-Türk Dostluk Derneği'nin Seccadeyi Hocaefendi'ye hediye etmesini anlıyorum, hadi hadi Hagop Arzumanian'ın yüz (100) yıllık seccadesini Arjantin-Türk Dostluk Derneği'ne hediye etmesini de anlıyorum -ki demek ki- 1948 yılında Türkiye'den Arjantin'e göç ederken Yozgat, Boğazlayan'lı Arzumanian Ailesi'nin eşyaları arasında Beş vakit namaz kıldıkları bir seccade de varmış. Tamam da seçimlerden önce Egemen Bağış'ın Fenerbahçe Başkanı'nı ziyaretinde neden Kalem hediye ettiğini de anlayamadım!...

Cenab-ı Hakk'ın parmağına yapışmış Hagop Arzumanian'ın Peygamber'in yoluna gelip gelmediği mi, yoksa sadece mazhar olana iltifat mı yaptığını anlayamasam da; -ki demek ki- kendisi bu seccadeyi derneğe verirken, derneğinde bu seccadeyi Hocaefendi'ye vereceğini hissi kablelvuku ile kendine ayan da etmiş olabilir de; daha sonra Ankara'da Başbakanımızı ziyaret eden Aziz Yıldırım'a Başbakanımız bir Kravat hediye etmişti...

Kalem, Kravat ve Seccade ve bir Kol Saati ve Ali Koç demiş ki ''Daha yeni başlıyor''...

Aziz Yıldırım, Metris Cezaevi'ne, Ali Koç ''Daha yeni başlıyor''. Ne o, yoksa Ali Koç Fenerbahçe'nin başına mı geliyor...?!


Av. Cihan Tufan


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir