Av. Cihan TUFAN

Zeus İstanbul Kanalı

[email protected]
Tanrı Zeus, oğlu Herkül ile İstanbul'da yeni bir kanal açıyor.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
Tanrı Zeus, oğlu Herkül ile İstanbul'da yeni bir kanal açıyor.

Demek ki Başbakanımızın dediği gibi, birileri isteseler de istemeseler de bu kanal

a ç ı l a c a k!!.

Ne demişler parayı veren düdüğü çalar.

1965 yılında Erzincan'da doğmuş, Robert Koleji ve İTÜ Mimarlık Bölümü mezunu, İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, İstanbul İnşaatçılar Derneği Başkan Yardımcısı, İTO Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu üyesi 46 yaşında genç bir iş adamı ve ''Yabancı insanların yaşamak istediği gayrimenkuller ve yabancılar için kurulacak iki yeni şehir'' ve nedense Araplara satılan 400 milyar Euro'luk gayrimenkuller bile İspanya'yı İspanya yapamamışken ve İspanya ekonomisi şu sıralar çok berbat bir durumdayken, Serdar İnan, niçin, neden bu kanal karşılığında 10-15 sene içerisinde Türkiye'nin dış borcunu ödemeyi taahhüt ediyor?

Dünyada iddialı projeler arayan, başıboş gezen paraların da danışmanlığını yaptığını anladığımız ve Katar'lıların da parasını yöneten Tanrı ZEUS Kapital'in elindeki paralar için ''İstanbul'da paralarını yatıracak bir proje bile bulamadıkları için'' kendisine hesap bile sorulabilen genç işadamımızın, sorulan bu hesabın karşılığında, bir cerrah gibi neşterini kanala vurarak ikinci bir boğaz açmaya kalkması çok ilginç!...

Taa Rusya'dan, Karadeniz'den, Mavi Marmara'ya Beyaz bir kanal!

Tanrı ZEUS Kapitalin elindeki paralar Herkül'ün mü elinde ve Türkiye'de daha hangi çok büyük projeleri gerçekleştirilecek?!

Bugüne kadar, Türkiye'de adından sıkça söz edilmemiş ve medyatik olarak da fazlaca tanınmamış  genç İş Adamımız Serdar İnan'ın böyle büyük bir projeyle ön plana çıkması tıpkı Ülker Takım Yıldız'ında bulunan sayısız parlak yıldızlardan biri olan Boğa burcu yıldızı gibi, daha bilinmeyen nice büyük ve parlak yıldızların da olabileceğini hatırlatması ve Serdar İnan 'ın bu projeyle parlayan yıldızının hep yükselmesi dileğiyle...

Acaba Serdar İnan'dan, ZEUS Kapitalin elinde başıboş bekleyen paralardan 50-100 milyar Dolarlık kısmını da GAP Projesine yönlendirerek, GAP'tan gelecek gelirleri de paylaşmayı ve projeyi tamamlayıp bitirebileceği müjdesini de duyabilecek miyiz?

ZEUS ve HERKÜL deyince aklıma, Herkül'e verilen 12 Emir geliverdi.


Av. Cihan Tufan


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir