Av. Cihan TUFAN

İftar Bereketi

[email protected]
Merhum Hocamız, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın davasını, mücadelesini ve bizlere bıraktığı bu davanın yolunu takip edebilmek...
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İFTAR BEREKETİ

Merhum Hocamız, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın davasını, mücadelesini ve bizlere bıraktığı bu davanın yolunu takip edebilmek, aziz hatırasını yaşatmanın yanın da bir ömür süren mücadelesini, anlama, anlatma ve sürdürebilme yolunu bu davanın yolcularına açabilme adına; Merhum Hocamızın bu davaya bizzat ailesi içinden kazandırdığı Muhterem Oğlu Dr. Fatih Erbakan'ın başkanlığında kurulan, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı'nın vermiş olduğu bereketli bir iftara iştirak etmek nasip oldu.

Bereketli bir iftar, bereketli bir topluluk ve girilen yeni bir mücadelenin, yola çıkışının başlangıcını gördük. Kutlu olsun !

İftarlarımızı yaptıktan sonra, muhterem konuşmacıların ardından kürsüye gelen, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı'nın kurucu başkanı ve Saadet Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Dr. Fatih Erbakan'ın yapmış olduğu konuşmasında oldukça dikkat çeken konular vardı.

Öncelikle Fatih Erbakan hitabet (konuşma hakimiyeti), davasına inanmışlıktaki samimiyet ve yetişmiş olduğu ocağın kendisine verdiği ilimle birlikte kuşatıcı ve kucaklayıcı üslubu ile bazı temel esasların altını çizdiği hususları hazirun ve medya aracılığı ile bütün dünyaya ilan ederek paylaşıyordu.

Büyük bir mücadeleye hazırlandığı belli oluyordu. Kendini çok iyi yetiştirerek günümüz şartlarına göre temel kaideler üzerinden hedeflerini belirlediği gözleniyordu. Rahmetli babasının açıp sürdürmüş olduğu davayı aynı kararlılık ve imanla sürdürmeye azimli ve çok hazır olduğunu ilan ediyordu.

Sosyal faaliyetlerin, siyasetin, cemaatin ve bu davaya inanan herkesin üstünde birleşilecek gayenin adresinde Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı çalışmaları ışığında toplayıcı, birleştirici, vizyon koyucu olarak, davasının Önderliğine, Liderliğine ve sonuna kadar Mücadelesine başladığını ilan ediyor ve gösteriyordu.

- Faize ve faizciliğe karşı çıkacağını haykırıyordu.

- Kuru bir milliyetçilik yerine Milli Görüş'ün  kendi paramızı basmak olduğunu söylerken ABD, İngiliz ve Alman Merkez Bankaları'nın Rothschild 'e ait olduğunu söylüyordu. Bizler neredeyse Türkiye Cumhuriyet ( Cumhuriyeti değil)  Merkez Bankası'nın da aynı kişilerin elinde olduğunu, Doları, Avro'yu basanların kimler olduğunu söylerken sıranın Türk Lirasını basanların kimler olduğunu söylemeye geldiğini işaret ediyordu.

Konuşmalarının son çeyreğinde bir dava adamı olarak meydan okumaları görülüyordu ve nasıl bir iktidar istediklerini de sıralıyordu.

Konuşmalarda görünen gerçek oydu ki; Dr. Fatih Erbakan uzun ve mücadele dolu bir yola girdiğini ilan ediyordu.

Dr. Fatih Erbakan'a girmiş olduğu bu uzun ve mücadele dolu dava yolu mübarek olsun, kutlu olsun. Yolunuz her daim açık olsun...

Büyük Bir Davanın Lideri, Sistemin Alternatifi, Mücadele Adamı Erbakan.

İslam Coğrafyasına ve Anadolu Türk Yurduna, Genç, Kararlı, İnanmış, Yetişmiş, İlim ve Bilgi sahibi Bağımsız, Bağlantısız güçlü bir lider geldi.

Hayırlı olsun.


Av. Cihan Tufan

Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir