Av. Cihan TUFAN

Hasan Cemal Cüneyt Özdemir

[email protected]
Ne demiş Hasan Cemal, ''cemaatçi falan değilim cemaatin bedava savunucusuyum, en bi kral cemaatçi benim'' ve demiş ki Cüneyit Özdemir ''onlar da bu ülkenin fakir çocukları, cemaat cadı değil''.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

HASAN CEMAL
CÜNEYT ÖZDEMİR

Ne demiş Hasan Cemal, ''cemaatçi falan değilim cemaatin bedava savunucusuyum, en bi kral cemaatçi benim'' ve demiş ki Cüneyit Özdemir ''onlar da bu ülkenin fakir çocukları, cemaat cadı değil''.

Özdemir de Cemal gibi en bi kıral cemaatçı, haniye sanki hepimiz Hrant'ız değil de hepimiz cemaatçiyiz sloganı gibi, Nazlı Ilıcak cemaatçi, Mehmet Ali Birand cemaatçi, Ertuğrul Özkök cemaatçi, savunurken de hep cemaatçi, karşı geliyor görünürken de hep cemaatçi ki zaten son Mit mevzuularıyla, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve kurumları bir tarafa, en üstünde ve bunlardan da güçlü Cemaat bir tarafa... Oluşturulan polemikler ve geliştirilen tartışmalarla sadece bu netice oluşturuluyor.

Onlar da bu ülkenin fakir çocukları demiş Cüneyit, cemaat cadı değil demiş, hani yalan da söylememiş,mesela en samimi cemaatçi İhsan Kalkavan armatörlükte gerçekten Mubariz Gurbanoğlu yanında belki de fakir kalmıştır.

Maltepe'nin İspirli cemaatçisi Çelikeller belki de bir Taş Yapı bir Ağaoğlu yanında belki de fakir bir inşaatçıdır. Hem de Kadiri Gürbüz bey mücevheratta Cihan Kamer yanında fakir de kalabilmez  mi?

Eh artık Cüneyit Özdemir fakir cemaatçiler derken kimleri kastetti kestiremedim ya da okullar, üniversiteler ve özel dersaneleri ellerinde tutan fakir cemaatçileri, ya da bankacılık, sanayicilik, işadamlığı ve en önemlisi cemaat adına bölge bölge mahalle mahalle insanlardan, post cihazıyla kredi kartları da geçerli okul yapacaz, hizmet yapacaz diye herkesten para toplayan fakir cemaatçileri mi kastetti ; belki en iyi kendisi biliyordur.

Abdülvahit Niyazov gibi fakir cemaatçileri mi anlatıyor yoksa Süleyman Kerimov gibi zengin cemaatçilerimi ya da Rahmi Koç gibi orta halli cemaatçilerimi belki de Rothschild gibi hatırı sayılır zengin cemaatçileri mi artık Cüneyit Özdemir fakir ve zengin cemaatçiler listesini yayınlarsa, Süper Lig de, Birinci Lig de 2. ve 3'üncü Lig'deki Cemaatçiler yanında küme düşmüş Cemaatçileri de anlayabileceğiz.

Güzel bir tespit yapmış Cüneyit Özdemir en hakiki cemaatçiler çok fakir en zengin cemaatçiler ise Türkiye Kumbarası'nı dolduruyor... Kurban bağışlarını, hizmet yardımlarını, Somaliye Cinaliye, Van'a Çine Maçine hep fakir cemaatçilerin parası toplanırken,öteki cemaatçilerde hep fakir cemaatçilerden paracıkları topluyor...

Cüneyit Özdemir'e kulak vermeli Cemaatin cadılaştırma sürecini terk edip, Devletten bile güçlü Cemaatin gücü Herkülleştirilmeli mi diyor Özdemir.

İslam Coğrafyasında dolaşan paranın güvenli dolaşımı ve çok tatlı karlı bol kazançların bekası için iki önemli unsur da hiç karşı karşıya getirilir mi? O slogan Çarşı Herkese Karşı değil miydi zaten Beşiktaş Koç'un, Fenerbahçe Koç'un yakında Galatasaray da olur Koç'un zaten Trabzon Koç gibi Varan...

Dünya da Vatikancı, Patrikçi, Hahamcı, Diyalogcu olmayan mı kaldı... Diyalogcular kimlere karşı... Kimler Diyalogculara karşı...

Adnan Oktar da küfürlü müfürlü şarkılarla diyalog kurmuyor mu... Karşısındaki hatunlarla Harun Yahya programlarıyla İslam'la, Müslümanlarla küfürlü müfürlü şarkılarla seviyesi kaçmış argo üsluplarla ve dalga geçe geçe alay edilip İslam ve Müslümanlık küçük düşürülmüyor mu diyaloglarla...

Mit Operasyonları gerekçe gösterilip, tartışmalarla niye cemaat en büyük büyük  büyük baba olarak gösterilmeye çalışılıyor: Konu Türkiye Cumhuriyeti Devleti ise, PKK ise, Mit ise, Türkiye Cumhuriyeti Devleti Demokratik, Laik, Sosyal bir Hukuk Devletidir ve Binaenaleyh bütün kurumları görevleri başındadır ve Failler en kısa sürede yakalanıp Yüce Türk Adaleti'ne teslim edilecektir ve hal böyle iken bütün bu tartışmalarda Cemaatin ilgisi ne niye hep birileri illa ki işi döndürüp dolaştırıp Cemaate getiriyor ve sanki herkes Cemaati parlatmaya çalışıyor.

Rusya da KGB kapandı GİT'ti de KGB den sonra oranın Miti olmadıysa yıkanmamış Baş'- ların BİT i, dünün en taşkın cemaat karşıtları oldu bu günlerde 1 Numara Cemaat Aşıkları 1 Numara da Cemaatçi TFF de kim mi olacak 1 Numara Alkışlar içerisinde bir Numara.

Aşkım dedi Doğan'a hızlı uçan Ebabil, Boşuna mı yapıldı Londra'da Avam de Gülen Hareketi Konferansı ki bil, Exter Üniversitesi yıllar önce başladı araştırmaya Bediüzzaman Said Nursi Fikirlerini taa Sultan Reşat'tan, Abdülhamit'e ve Abdülhamit'ten Cumhuriyete Nurlu Diyalog yollarında ve Hüseyin Çelik de ''Gülen Grubuna Cephe Almayız''mı demiş...

Meclis Grubu'nu anladık Parti Grubunu anladık Bianet Grubunu da anladık da Gülen Grubu hangi grup Karşı alınacak ya da karşılanacak ya da karşı olunmayacak...

Gülen Grubu da nerdeymiş, Parlamentoda mı bu Gülen Grubu, Partilerde mi bu Gülen Grubu, Hüseyin Çelik bunu da açıklayacaktır...


Av. Cihan Tufan


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir