ASİTANE (Şenol ŞEN)

Özür Dilerim

[email protected]
Hepimiz burada bir aileyiz. En azından ben böyle görüyorum. Yazıyoruz çiziyoruz, tartışıp konuşuyoruz.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
Hepimiz burada bir aileyiz. En azından ben böyle görüyorum. Yazıyoruz çiziyoruz, tartışıp konuşuyoruz. 3 aya yakın bir zamandır sizlerle bir türlü buluşamadım. Bunun nedeni, çalıştığımız şirketin satılması, benim gibi işten çıkarılan mesai arkadaşlarımla kurmuş olduğumuz yeni firma ve kısaca iş güç telâşesi! Kafamızı bir türlü toparlayıp, huzurunuza yazılarımla gelemediğim için sizlerden ve yayın kurulundaki arkadaşlarımdan Özür dilerim.

Ülkemiz yine bir seçim sathı mahalline girdi. Liste savaşları, Aday adayları, kesinleşen adayların açıklanması, YSK kararları derken meydanlar ısınmaya başladı. Liderler her seçim öncesi olduğu gibi atışmaya başladı. Son günlere doğru artan tansiyonla birlikte, liderlerin vites büyütmelerine istemeyerekte olsa alışmıştık. Seviye ve Üslup hep vasatın altındaydı. Avamın, yığınların hoşuna giden söylemlerle, Anadolu turnesine çıkmış, Orta oyuncularını aratmayan liderleri her seçim öncesi görüyorduk.

Ancak bu seçim öncesi Liderler meydanlara turbo ateşleyicilerini çalıştırarak girdi. Açılışı Başbakan ve Devlet Bahçeli ''Bozkurtlar - Çakallar'' güzellemeleriyle yaptı! Her iki liderin sevenleri, destekçileri de böylece İNSAN sıfatından çıkıp, HAYVAN sıfatına büründü. İmam - Cemaat mevzusu gibi, İmamları şey eden cemaatte Paylaşım ve Haber sitelerinin yorum bölümlerinde maşallah liderlerini aratmadı!

İçimden, Kemal bey inşallah topa girmez diye geçirirken haber sitelerine Zonguldak mitinginde yaptığı konuşma düştü. ''...Eğer İspatlayamasan benim adımı yolsuzlukla anarsan... Ana... Ana... gerisini söylemeyeyim. (Gülüşmeler.)''

Yahu ANA nedir?
ANA kimdir?
Neden Ülkemiz coğrafyasının büyük bir bölümüne Babadolu dememişlerde ANADOLU demişler?
Neden Peygamber Cenneti Babaların değil de, Anaların ayaklarının altına vermiş?
Neden ağlarsa Analar ağlarmış da Babalar ağlamazmış?
Neden Ana gibi yâr olmazmış?
Kutsallarımız başında gelen ve bunca söze rağmen nedir bu toplumun ANA ya sövme merakı?

''Beni de bir ANA doğurmadı mı? Türk anaları daha nice Kemal'ler doğurur!'' diyen ATATÜRK'ÜN CHP sinin Lideri böyle mi konuşur?

29 Mart 2009 yerel seçimleri Öncesi ''CHP, İstanbul ve Üsküdar. ( 15 Ocak 2009) '' sonrası, ''Şimdi Hesap Zamanı (6 Nisan 2009)'' başlıklı yazılarımda, Daha Gürsel bey ve Kemal bey'in parti yönetimi adına esamesi okunmazken, Kendilerinin kurduğu hayallerde bile bugünleri göremezken, ben Ülke siyaseti adına ümit var olup onları yazılarımla desteklemiştim, Bugünlere geleceklerini görmüştüm!

Okurlarıma yaşattığım hayal kırıklığından dolayı bir daha Özür Dilerim! Benim güvendiğim, Benim desteklediğim Kemal, bu Kemal değildi!

Ama sizlere buradan bir söz veriyorum! Meydanlarda ki Üslup düzelmedikçe, Kemal bey çıkıp analardan özür dilemedikçe bu köşede artık Siyasiler hakkında yazı yazmayacağım!

Son olarak sizlerde hangi partiyi desteklerseniz destekleyin, bir başka partinin Liderine yapılan hakareti alkışlamayıp, protesto edin! Gerekirse kendi liderlerinizi yuhalayın, alkışlarla ıslıklarla sözünü kesin! Siyasetin bir nezaket ve zarafet işi olduğunu Liderlere gösterin! Yoksa durum ülkemiz adına gerçekten vahim...


Şenol ŞEN


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir