ASİTANE (Şenol ŞEN)

YILMAZ BAYAT

[email protected]
Yilmaz Bayat
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

94 yılı. Yerel seçimler öncesi. Çöp dağlarına bayrakların dikildiği günler.Suların akmadığı, yolların çamur deryası olduğu, yerel hizmetlerin çileye döndüğü yıllar.. Siyaset sahnesindeki başarılı çalışmaları ile Üsküdarlının takdiri kazanıp, bazıları gibi “Devlet projelerini” kendi  projeleri gibi sunmadan, mütevazi kişiliği gibi sunduğu projeler sayesinde yerel seçimleri kazanıp ve bunları başarı ile gerçekleştiren Yılmaz Bayat.

 

Randevu verdiği insanları odasının kapısında ayakta karşılayıp,yine kapıya kadar uğurlayan bazıları gibi “3 dakikan var anlat” nezâketsizliği yapmayıp,tüm Üsküdarlıya kapısını açan adam gibi adam olan Yılmaz Bayat..

  

Kendisine oyumu vermeyip, “Gelen,gideni aratırmış” ata sözünü bize/ bana hatırlatan,benim gibi bir adama bile ( ki kabul eder ve affederse şayet) pişmanlık ve özür yazısı yazdıra bilecek kadar Dost kalmayı bilebilen Yılmaz Bayat..

  

İsmail ağabeyin fırınından ( merkez/odun fırın) ekmek almak için kuyruğa girecek kadar İnsancıl, ama mafyanın elindeki çay bahçesine terk etmeleri için tek başına tebligat yapmaya gidecek kadar babayiğit  adam Yılmaz Bayat…

   

Yaptığı hizmetlerle Üsküdar’da belediyecilikte çığır  açan,herkese eşit mesafede kalıp Esnafın, meclis üyesinin, halkın ve altın da çalışan işçi ve memurunun takdirini kazanan ve ayrılırken hiçbir Belediye Başkanına gösterilmeyen bir teveccüh ile, başı dik ve arkasından “Anası ile değil,anısı ile anılan.” Bir insan Yılmaz Bayat.

Duydum ki  yoğun istek ve talep üzerine tekrar siyaset sahnesine dönmüş.Kendisine ve ekibine hayırlı olsun diyorum.Başarılar diliyorum. Hoş geldiniz Yılmaz Bayat.

 
Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir