Yalçın SOYSEVİNÇ

Çengelköy Gazetesi Net'e merhaba...

[email protected]
10 yıldır her ay sektirmeden yayınladığımız Boğaziçi Çengelköy Gazetesi artık internette'de yayında...
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
10 yıldır her ay sektirmeden yayınladığımız Boğaziçi Çengelköy Gazetesi artık internette'de yayında...

Gazetemizde yerel gazetecilik gereği hep yerel haberlere yer verdik, yereldeki faaliyetleri duyurduk ve yerel sorunları dile getirdik. İnternet sitemiz www.cengelkoygazetesi.net'de aynı böyle olacak.

Zaman zaman İstanbul haberleri, zaman zaman Üsküdar haberleri olacak ama Çengelköy ile ilgili bir şeyler öğrenmek isteyenler, son haberlere bakmak isteyenler bizim sitemizi kullanabilecekler.

Gazetemizin kurucusu sevgili İhsan ÇAĞLAR abimizin kurup bize devrettiği bayrağı yere düşürmemeye daha da ileri götürmeye, yükseltmeye söz vermiştik. O sözümüzü tutmaya çalışıyoruz.

Nisan ayı boyunca izlediğimiz haberlerden biri olan TOGEM'in 100 mektuba cevap adlı kampanya toplantısını izledim ve çok beğendim. Emine Erdoğan'ın ön ayak olduğu ve Saadet Gülbaran'ın öncülüğünde gerçekleştirilen Üsküdar Belediyesi'ne bağlı çalışan TOGEM Üsküdar sınırlarını aşan okullara destek kampanyasına çok önemli bağışlar sağlandı. Tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Ayrıca önemli bir gelişme 2-B arazilerinin kadastro çalışmalarında yaşanıyor. Üsküdar'da Bahçelievler ve Yavuztürk Mahallelerinde bulunan 2-B arazilerinde çalışacak kadastro komisyonu 26 Nisan 2010'da mahkemede yemin ederek göreve başlayacak. Teknik ekip noktaları çakıp çalışmalara başladı bile.

Umarız bu çalışmalar sonrası çıkacak kanunla il, ilçe sınırları içinde olup, üzerinde bina olan 2-B arazileri hakkında çözüme yönelik bir kanun çıkar ve engellemeyle karşılaşmaz.

Biliyoruz ki Maliye Bakanlığı, Çevre Ve Orman Bakanlığı ile Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün bünyesinde yer alan Bayındırlık ve İskan Bakanlığı yetkililerinin yürüttüğü çalışmalardan bir yasa önerisi çıkacak.


Yalçın SOYSEVİNÇ

Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir