Ali SÜZEN

1 Mayıs

[email protected]
1 Mayıs
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

1 Mayıs, İşci Bayramı!!!

Bu bayram tüm dünyada nerdeyse ufak bir kaç hadise dışında olaysız kutlanırken, Türkiyede ise maalesef provakatörler için bulunmaz bir fırsat. Birde balık baştan kokar misali sendikalar yada başka bir deyişle sadece 1 sendika(DİSK) devlete kafa tutarsa olay çıkmaması mümkün değil. Kısaca 1 mayıs ve öncesinde yaşananlara şöyle bir göz atalım.

Taksim 30 yıldır olduğu gibi, bu yılda 1 Mayıs mitinglerine kapalıydı. Hükümet gelen canlı bomba ve kanlı eylem ihbarlarınıda gözönünde bulundurarak bu senede işcilere(İşciler bu tür mitinglere pek rağbet etmedikleri için ortalık kızıl koministlere kalıyor, teröristlere kapadı desem daha doğru olur) Taksim Meydanını kapadı ve sendikalara başka alanları adres gösterdi.

1 Mayıs ta kendilerine gösterilen alanları beğenmeyen bazı sendikalar günler öncesinden "OLAY ÇIKARACAĞIZ" demeye getirmişlerdi.

Disk genel merkezine durum değerlendirmeye gelen eski genel başkan Rıdvan Budak'ın yanında kim vardı? PKK'lı milletvekilimiz, eski terörist AHMET TÜRK...

Olay çıkaranların hiç biri işçi değil... Kaç tane kulağı küpeli, at kuyruk saçlı ve çenesi sakallı işçi tanıyorsunuz? Hiç... Olay çıkaranlar hep aynı tipler. PKK'lı Kürtler...

Bunca yıl hala akıllandırmadı ve PKK ya destek veriyorlar.

Ankara'daki gösteri izinliydi... Buna rağmen gösteride büyük olaylar çıktı. Polise vahşice saldıranlar yine aynı kesimdi. PKK militanları. Ve sendikalarımız bunlara göz yumuyorlar.

Ah keşke destekciler sadece sendikalarla sınırlı kalmış olsa... TV kanallarındaki bunların savunucularına ne demeli peki. Başta Doğan medyası ve ona bağlı televizyonlar. Hepsi birden hükümete, Valiye, Emniyet müdürüne ve Polise hakarete varan eleştiriler yaptılar. Sözde vatan sevdalısı kızıl kominist Ali Kırca ise Show tv deki Siyaset Meydanı programına 68 kuşağından arkadaşı olan tüm kızıl koministleri çağırmış ve eksik kalan hakaretleri sabahın ilk saatlerine kadar tamalamaya çalıştı. Hiç biride çıkıp en azından ''evet bu olaylarda Sendikalarında hatası vardır'' diyemediler. Ve bu insanlar sözüm ona Ülkemizin aydınları!!! Yazıklar olsun sizin gibi kızıl kafalı aydınlara...

Maalesef 1 mayıs ülkemizde, dış güçlerinde desteğiyle Sosyalist-Kominist ve PKK'lı teröristlerinde katılımıyla işci bayramı maskesi altında devlete başkaldırı günü olarak ilan edilmiştir. 1 mayısın İşci ve emekçiyle hiçbir alakası kalmamıştır.

Ve son söz olarakta hükümetimize, Valimize ve Emniyet müdürümüze herhangi ve eyleme ve provakasyona müsade etmedikleri için teşekkür ediyor, Polis teşkilatımızada elleriniz dert görmesin, Ellerinize sağlık diyorum.

Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir