Ali SÜZEN

Reklamjörler...

[email protected]
Aramıza yeni katılan Yücel Kılıçkaya arkadaşımızdan güzel bir yazı... Reklamjörler...
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
Kriz Varmı ?
 
Eğerki bu sorunun cevabını sokaklarda verirseniz cevap "YOK" olur.  Mesela ben sokağa çıktığımda bu ne savurganlık diyorum kendi kendime...
 
Millet'in bir yüzü aç diğer yüzü ise savurganlıkta ön safta koşuyor. İşsizlik, Ekonomik kriz vb. durumlar etkilememiş bir kesimi. Hele Öyle bir kesim varki onları ben şiddetle kınıyorum. Kim mi onlar? Onlar bizi yönetenler...
 
Seçimlerden önce milyarlar hatta trilyonlar harcayıp yarışa koyulan sayın adaylara sormak lazım. Ne kadar maaş alacaksınız ki bu masraflarınız çıkacak. Ya da milyarlarınızı hizmet aşkına harcayacak kadar vatan sevdalısımısınız? Tabi ki Öyleyiz dersiniz. O zaman şöyle soralım. Bu kadar parayı harcamak için illa ki başkan mı olmak gerekir. sokaktaki aç, işsiz vatandaşlarınız için neden daha önce yapmadınız bu harcamaları?
 
Akla hemen bir soru geliyor. Acaba oluşan rant ve çeşitli gelirler ile bu harcanan paraların geri dönüşümü oluyor mu diye? Çünkü başkan olupta fakirleşen çok çok nadirdir. Onun harici başkanlarımız zenginleşiyor. Yada Allahın Takdiri; birden işleri açılıyor...
 
Hele Başkan oldular mı deymeyin onların forsuna. Hemen dibimizde mesela bir belediye başkanımız varki ben ona REKLAMJÖR diyorum. Gelir gelmez her yerde sayın başkanın ismini gördük. Bilboardlar pankartlar, afişler vs. Millete güzel mesajlar veriliyor. Hep alışılmış olduğu gibi. Ama aziz Milletim bir sor bakalım. Bu pankartları reklamları yaptıracağın para ile bizim yararımıza bir iş yapamazmıydın sayın başkan diye?
 
Evet; maalesef durumumuz soyguncu siyasetcilerin insafına kalmış. Milyarlar sırtımızdan sokağa dökülüp; bazı zat'ı muhteremler ismini markalaştırıyorken Benim Aziz Milletim hala temiz duygularla bak adam ne güzel demiş. Bizi savunacakmış gibi sözler kullanabiliyor.
 
Uyan Ey Milletim Uyan; Uyan Ki Son Bulsun Bu Soyguncu Düzen...
 
Selam ve Dua İle
Yücel KILIÇKAYA
Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir