Ziya SÜZEN

Cumhur...

[email protected]
Şimdilerde ilk kez oy kullanacak olan 18'likler için hiç bir şey ifade etmiyor olabilir
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

367... Şimdilerde ilk kez oy kullanacak olan 18'likler için hiç bir şey ifade etmiyor olabilir, yada öğrenci numarası sanılabilir fakat bundan tam 7 sene önce Türkiye 367 ile yatıyor 367 ile kalkılıyordu. Kullanılıp çöpe atıldıktan sonra şimdiler de adı dahi hatırlanmayan bir yargı vesayetçisinin neresinden uydurduğu belli dahi olmayan bu rakam yüzünden ülkemiz hukukun hiçe sayıldığı çok sıkıntılı, sancılı ve anti demokratik günler yaşadı.

Her şerde bir hayır olduğu gerçeği ise çok geçmeden milletvekili genel seçimlerinde ortaya çıktı. Kendilerini demokrat sanan merkez sağ partiler ANAP ve DYP, millete karşı durmanın, vesayetin yanında olmanın bedelini çok ağır ödeyerek siyasi arenadan tarihin tozlu raflarına doğru yol aldılar.

Bugün gelinen süreçte ise ilk kez CUMHUR artık REİSİNİ seçecek. O yıllarda dik durarak milletin önüne sandığın gelmesini sağlayan adam Recep Tayyip Erdoğan bu kez aday olarak çıkacak. 7 yıl evvel cumhurbaşkanını halk seçemez, seçerse yanlış seçer diyen vesayetçiler ise Ekmeleddin İhsanoğlu'nu destekleyecek. Ekmel bey özünde iyi bir insan olabilir fakat yanlış zamanda, yanlış yerde durduğu bir gerçek. Cumhurbaşkanını halk seçemez diyenlerin adayı konumunda maalesef.

''Seçimde ne olur?'' diye soranları şimdiden duyar gibiyim. 3 aday yarışacak ve ilk turda seçim biter diyorum. Vesayetin değil Cumhur'un adayı kazanacak. Üsküdar'da ve Türkiye genelinde sonuçların referandum ile aynı oranda çıkmasını bekliyorum. Çünkü Üsküdar bir mozaiktir. Kısacası Üsküdar Türkiye'dir. Üsküdar'da kazanan Türkiye'de iktidar olur...


Ziya SÜZEN

Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir