Ziya SÜZEN

Besmele ile çıktık yola...

[email protected]
İlk sayısıyla siz değerli Üsküdarlıların hizmetine çıkan gazetemizin hayırlı olmasını diliyor, ''Allah bizi utandırmasın'' diyerek selamlıyorum sizleri...
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
Uzun istişareler sonucu ortaya çıkan Üsküdar Postası sizlerin yüksek sesi, sizlerin gözü olacak, Üsküdar'da olan biten ne varsa güncelliğini kaybetmeden sizlere ulaşacak. Üsküdar Postası Gazetesi'nin Üsküdar'a birşeyler katması ve kazandırması öncelikli hedefimiz olacak.

Günümüzde yazılı basının, internet medyasından dolayı eskiye oranla güç kaybetsede hala çok önemli bir yere sahip olduğu tartışma götürmez bir gerçek. Türkiye gibi büyük bir ülkede okuma alışkanlığının yaygınlaşmaması, internetin ise genel olarak eğlence aracı olarak kullanılması bizleri bu gazeteyi çıkarmaya zorladı. İnternet dünyasından uzak olan Üsküdalılar artık yazılı olarakta Üsküdar 34 ayrıcalığını yaşayacaklar.

Üsküdar 34 ile ulaşamadığımız insanlara Üsküdar Postası ile ulaşacağız. İlk sayımız 3000 adet basıldı ve Üsküdar'ın 33 mahallesinde insanların en yoğun kullandığı yerlerde dağıtım yapacağız. Abonelik sistemi ile gazetemizi isteyen okurlarımızın ev yada işyerlerine yollayacağız.

Üsküdar Postasına ulaştıracağınız tenkit ve dilekler daha sonraki çalışmalarımaza ve yayınlarımızın kalitesine yön verecektir. Kültür'den Sanat'a, Spor'dan Eğitim'e, Sağlık'ta Güncel olaylara kadar Üsküdar ile ilgili ne varsa bu sayfalarda bulacaksınız. Yayınlarımız Üsküdar başta olmak üzere toplum olarak bizleri ilgilendiren konuları kapsayacak, sadece gerçek haberlere yer verilecektir. İftira, karalama, hakaret içeren haberler kesinlikle yayaınlanmayacaktır. Amacımzı tek taraflı bilgilendirme yerine olayları olduğu şekliyle okuyucularıma vermek olacak. Okumuş olduğunuz bu ilk sayımızla birlikte tamamen hizmete dayalı ve Üsküdar halkı ile bütünleşmeye yönelik olarak yayın hayatına başlamış bulunmaktayız.

Üsküdar'a verilen hizmetlere katkıda bulunmak isteyen herkese açık bir zemin olacak gazetemizin, yayın hayatında hayırlı işlere aracı olması arzusuyla hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.


Ziya SÜZEN


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5
Diğer Yazılar Başlık Sol Kısım

Bu Yazarın Önceki Yazıları

En Çok Okunan Haberler

Diğer Yazılar Başlık Sağ Kısım
+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir