Öz Karacaahmet Spor Kulübü

Öz Karacaahmet Spor Kulübü
Eski Ekmekçibaşı Sokak No:10/A Üsküdar/İstanbul
Üyelik Türü : GOLD
Telefon :  0216-5302365
www.ozkaracaahmet.com
Kategori : Spor Kulübü Kayıt Tarihi : 27 Kasım 2009
İletişim : Mesaj Gönder Ziyaretçi : 8703
Firma / Kurum Hakkında
Kulübümüz 1980 yılında Yahya Aydın Türköz, Nejat Arslan, Kemal Gözenman, Musa Güzeldere, Cemil Kuru, Kamuran Birkan Tuğut, Hüseyin Eryürek, Hayri Balaban tarafından kurulmuştur.İstanbul 3.Amatör Kümesinde federe olarak mücadelesine başlamıştır.Başkanlarımız sırasıyla, Hayri Balaban, Yahya Aydın Türköz, Kamuran Birkan Tuğut, Cengiz Gezici, Ahmet Arıkan Bilgin, Yalçın Öcal, Sedat K. Dinçer ve halen görevini sürdürmekte olan Hüseyin Gülahmetoğlu dur.Kulübümüz İstanbul Amatör Kümelerinde mücadelesini sürdürmüş , birçok defa şampiyonluklar yaşamıştır.En son olarak 2009-2010 sezonunda 1.Amatör Küme 15.Grupta Şampiyon olarak Süper Amatör Ligde mücadele etme hakkını kazanmıştır.Kulübümüzden Fenerbahçe ye transfer olan ve sayısız profesyonel takımda forma giyen Erdoğan YILMAZ ve Bülent ALBAYRAK büyük gurur kaynağımız olmuşlardır.Firma Ulaşım Haritası

HAVA DURUMU

İstanbul Hava Durumu
İstanbul Hava Durumu
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir