Beylerbeyi Spor Kulübü A.Ş.

Beylerbeyi Spor Kulübü A.Ş.
Beylerbeyi Mahallesi, Bostansı Sokak No:2 ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Üyelik Türü : GOLD
Telefon :  0216-3214849
Faks :  0216-3189649
Kategori : Spor Kulübü Kayıt Tarihi : 18 Ekim 2009
İletişim : Mesaj Gönder Ziyaretçi : 9647
Firma / Kurum Hakkında
Kuruluş: 1911

Renkler: Yeşil - Kırmızı

Başkan: Selçuk R. İren

Adres: Bostansı Sokak No:2 Beylerbeyi / Üsküdar

Telefon: 0216 321 48 49 Faks: 0216 318 96 49

Kurulucular: Ruşen Erman, Cahit Ceren, Mashar İnanöz

Beylerbeyi Spor Kulübü Derneği 1903'de Ruşen Erman, Cahit Ceren, Mashar İnanöz tarafından kurulmuştur. 1911 senesinde futbol ve kürek branşlarının tescili yapılmıştır. Daha sonraki yıllarda Boks, Judo, Basketbol, Yüzme, Sualtı sporlarının tescidi yapılarak bir çok dalda Türk sporuna hizmet vermiştir.

Futbolda 1. Amatör Küme, İstanbul Mahalli Lig, Türkiye 2. Ligi ve Türkiye 3. Liglerinde çeşitli tarihlerde müsabakalara katılan Beylerbeyi Spor Kulübü; Sabahattin Erman (Ordu Milli), Şeref Has (Fenerbahçe), Metin Erman (Beşiktaş), Ruhi Erman (Hacettepe), Birol Peker (Beşiktaş-Fenerbahçe), Gazanfer Utkan (Kasımpaşa), Beran Omay (Galatasaray), Lütfü Isıgöllü (Beşiktaş), Murat Kanal (Galatasaray) gibi Türk futboluna bir çok yıldız oyuncu getirmiştir.

Bir asra yakın Türk sporuna hizmet eden Beylerbeyi Spor Kulübü'ne bugüne kadar Ruşen Erman, Cahit Ceren, Ömer Özruha, Ali Ersoy, Mehmet Pekmezci, Sedat Usta, Mehmet Topçuoğlu, Cengiz Kaptanoğlu, Ünal Başaran, Sinan Vardar, Muzaffer Oflaz, Mustafa Yazıcı, Mehmet Kargı, Osman Büyük ve Selahattin Saraçoğlu başkanlık yapmışlardır.
Firma Ulaşım Haritası

HAVA DURUMU

İstanbul Hava Durumu
İstanbul Hava Durumu
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir