Üsküdar Ülkü Ocakları ''Diriliş'' gecesi programı

Üsküdar Ülkü Ocakları'nın düzenlemiş olduğu ''Diriliş'' gecesi 25 Mart 2015 tarihinde çok sayıda davetlinin yanı sıra İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ve yönetiminin katılımıyla Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Üsküdar Ülkü Ocakları ''Diriliş'' gecesi programı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Ülkü Ocakları'nın 17 yıl sonra Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlemiş olduğu ''Diriliş'' programına halkın katılımı ve alakası çok yoğun oldu.

Üsküdar Ülkü Ocakları ''Diriliş'' gecesi programı

Programın açılış konuşmasını Üsküdar Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Sözer yaptı.

Üsküdar Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Sözer

Sözer, ''Bugün yeni başlangıçlar zamanıdır. Bugün bayrak olup hep birlikte dalgalanma zamanıdır. Bugün bir gönül seferberliği zamanıdır. Bugün biz Türk Milliyetçilerinin, Üsküdarımızın diriliş zamanıdır. Üsküdar Ülkü Ocakları olarak; Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in bizlere gösterdiği çizgide; Türk Milletine zarar verebilecek her türlü fikir sisteminin, entrikanın, ayak oyunlarının dün olduğu gibi ilelebet can siperhane karşısında olacağız. Teşriflerinizle onur kattığınız gecemizin, yeni gönüllerin fethine vesile olmasını Cenab-ı Allah'dan niyaz ediyorum. Sağ olun, var olun. Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin'' dedi.

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım

Düzenlenen programda Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım da bir konuşma yaptı.

Osman Öztunç Üsküdar konseri

Şiir Dinletileri ile devam eden program, geleneksel türk okçuluğu hakkında verilen bilgi ve sunum yapıldıktan sonra Osman Öztunç konseriyle son buldu.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Dernekler

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir