Cide Soğuksu Derneği bayram öncesinde çocukları sevindirdi

Üsküdar'da dernekçilik denildiğinde akla ilk gelen derneklerden olan Cide Soğuksu Derneği'den çok anlamlı bir faaliyet daha...

Cide Soğuksu Derneği bayram öncesinde çocukları sevindirdi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Cide Soğuksu Derneği yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde imkanı olmayan dernek üyelerinin çocuklarına giysi yardımı yaptı. Cide Soğuksu Derneği Başkanı Hayri Konuk ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu programda 55 çocuğa 2 ay içinde kullanabilecekleri hediye çeki verildi.

Cide Soğuksu Derneği Başkanı Hayri Konuk

BAŞKAN KONUK, ''ÇOCUKLAR YARININ VE GELECEĞİMİZİN GARANTİSİ''

Başkan Hayri Konuk programda yaptığı konuşmada ''Çocuklarımızı bayram öncesinde sevindirelim diyerek bugün sizleri buraya davet etti. Hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Derneğimiz dernek faaliyetleri ve insanlarımızı bir araya getirmenin yanında imkanı olanla olmayanı da bir yerde birleştirme gibi görevimizi de yapmaya çalışıyoruz. Bayram öncesinde de çocuklarımıza bir nebze olsun destek olalım onların giyimlerine yardımcı olalım diye düşündük. Bu anlamda hayır sahibi arkadaşlarımız var hepsinden 'Allah Razı Olsun'. Onların yapmış oldukları hayırları bugün sizlere ulaştıracağız. Burada maksadımız amacımız şudur; 'Bu sosyal faaliyetler çocuklarımızın hafızasında bir yer etsin, çocuklarımız yarının iş adamları, yarının öğretmenleri, yarının ve geleceğimizin garantisi olan çocuklarımız bugün burada olan çocuklarda ileride bugünü ve buna benzeri etkinlikleri hatırlayıp inşallah onlarda imkan sahibi olduklarında imkanları olmayan başka insanlara bu ve benzeri paylaşımlar içerisinde bulunmayı anımsasınlar diye arzu ediyoruz'. Bu düşünceden hareketle böyle bir program düzenledik'' dedi.

Başkan Konuk'un yaptığı konuşmanın ardından zarflar içinde bulunan hediye çeklerinin dağıtımı yapıldı ve çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı çekildikten sonra program sona erdi.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Dernekler

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir