Üsküdar Kastamonulular Derneği Hasan Kuruoğlu ile devam dedi

Üsküdar Kastamonulular Derneği'nin 3 yılda bir Mart ayında gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul toplantısı 13 Nisan 2014 Pazar günü Üsküdar'da bulunan dernek merkezinde yapıldı.

Üsküdar Kastamonulular Derneği Hasan Kuruoğlu ile devam dedi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Kastamonulular Derneği olağan genel kuruluna AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, AK Parti Üsküdar Belediye Meclis Üyesi ve meclis başkan vekili Esat Kalay ve CHP Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Saffet Sarıkaya da katıldı.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Hasan Kuruoğlu söyle konuştu; ''Değerli hemşehrilerim yeni dönemde yeni yönetimimizle birlikte hep beraber güzel bir şekilde derneğimizi ve Üsküdar'da Kastamonulu kimliğimizi daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Toplantımıza katıldığınız ve bizi desteklediğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum'' dedi.

Başkanın konuşmasının ardından kongre aşamasına geçildi. Yönetim kurulu faaliyet raporu ve denetim kurulu raporu okunması ve ayrı ayrı ibra olunmasının ardından yeni dönemde tahmini bütçe açıklandı. Sonrasında ise başkan ve yeni yönetim kurulu seçimine geçildi. Mevcut başkan Hasan Kuruoğlu tek liste ile girdiği kongrede yeniden başkan olarak seçildi.

Yeni yönetim kurulunda Hasan Kuruoğlu, Muhsin Bağcı, Cevat Karagöz, Hakan Yakup Topuz, Osman Uzun, Sadık Kaya, İsmail Hızarcı, Metin Kuru, Kadir Kaldil, Mehmet Usta ve Ahmet Orhan yer alırken denetim kuruluna ise Ata Kütük, Tarık Kuruoğlu ve Osman Baloğlu seçildi.

Dilek ve temenniler kısmında ise Üsküdar Belediye Meclis üyesi ve meclis başkan vekili Esat Kalay söz aldı. Kalay, ''Genel kurulun Üsküdar'a ve Kastamonulu hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. 30 Mart'ta ilçe başkanımızın ve genel merkezimizin takdiri ile meclis üyesi aday oldum. Üsküdar halkının desteğiyle belediye meclisimizde görev aldım. Şuan Üsküdar Belediye Meclisi Başkan vekili olarak görev yapıyorum. Bu 5 yıllık süre içerisinde öncelikle Üsküdar'daki tüm hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm Üsküdarlılara hizmet etmek adına yetki aldık. Bizim meclis üyeliğinden muradımız insanlara hizmete etmek, başka bir beklentimiz yok'' dedi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Dernekler

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir