Çamoluk Derneği'nde dönemin ilk bursları dağıtıldı

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği Burs Komisyonu yeni dönem çalışmalarına başladı.

Çamoluk Derneği'nde dönemin ilk bursları dağıtıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği Burs Komisyonu yeni dönem çalışmalarına başladı. Çamoluk Derneği Başkan Adayı Fatih Aydın ve Derneğin eski başkanlarından Veysel Ekmen düzenlenen toplantıda öğrencilere hitap etti.

Yoğun bir emek harcayarak başvuru-mülakat süreçlerinden sonra Burs Komisyonu'nun değerlendirmeleri neticesinde burs almaya hak kazanan öğrenciler belli oldu. Yeni dönem bursiyerlerine dernek sekreteryası tarafından yollanan mesajda 9 Kasım saat 11:00'da dernek binasında bursiyer dosyalarını tamamlamak için gerekli evrakları getirmeleri istendi ve ilk bursların dağıtılacağı belirtildi.

Çamoluk Derneği Başkan Adayı Fatih Aydın ve Derneğin eski başkanlarından Veysel Ekmen düzenlenen toplantıda öğrencilere hitap etti.

Toplantıya yeni dönem dernek Başkan Adayı ve eski bir bursiyer olan Fatih Aydın'ın konuşmasıyla başlandı. Aydın konuşmasında başvuru-mülakat süreçlerinde organizasyon işlerini yürüten ve yeni dönem için projelerini hayata geçirmeye başlayan Gençlik Komisyonu ve Hanımlar Komisyonu üyelerinin fedakarlıklarından bahsederek dernek bünyesinde artık bir gelenek olan burs dağıtımının ve bursun önemine değindi. Yeni bursiyer öğrencilerin aynı zamanda eski bir bursiyer olan Fatih Aydın'ı dikkatler dinlediği gözlerden kaçmadı. Aydın, konuşmasının sonunda bursiyer öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

Daha sonra konuşma sırası alan Çamoluk Derneği eski başkanlarından Veysel Ekmen öğrencilere tecrübelerini aktararak eğitim yıllarında kendini yetiştirmenin önemine değindi. Yabancı dilin önemli değil artık zorunluluk olduğunu belirten Ekmen öğrencilerle tek tek tanışarak bursiyerlerin iletişim bağının güçlenmesini sağladı. Öğrencilere yurt dışı ziyaretlerinde karşılaştığı olayları da anlatan Ekmen' i bursiyerler tebessüm içinde dinledi. Veysel Ekmen Çamoluk Derneği'nde burs sistemini olgunlaştıran kişi olarak biliniyor.

Çamoluk Derneği Başkan Adayı Fatih Aydın ve Derneğin eski başkanlarından Veysel Ekmen düzenlenen toplantıda öğrencilere hitap etti.

Son olarak Gençlik Komisyonu Başkan Yardımcısı Can Tatar burs sürecinde öğrencilerin evraklarını tamamlamalarının elzem olduğunu belirterek yeni dönem projelerinden bahsetti.

Program Cemil Ertem & Markar Esayan imzalı ''Dünyayı Durduran 60 Gün'' isimli kitap dağıtımı ve Gençlik Komisyonu tanıtım videosunun bulunduğu CD dağıtılarak sona erdi.


Fatih Aydın


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Dernekler

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir