Cide Soğuksu Derneği 15.'inci Yılını Kutluyor

Cide Soğuksu Derneği 15 yıl önce 9 Eylül 1998'de Çengelköy'de kuruldu.

Cide Soğuksu Derneği 15.'inci Yılını Kutluyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Cide Soğuksu Derneği 15 yıl önce 9 Eylül 1998'de Çengelköy'de kuruldu. Başta Çengelköy olmak üzere İstanbul'un birçok semtinde yaşayan Cidelileri bir araya getirmek amacıyla kurulan dernek o günden bugüne tam 15 seneyi geride bıraktı. Cide Soğuksu Derneği, bu süre içerisinde birçok ilke de imza attı.

Cide Soğuksu Derneği Başkanı Hayri Konuk'un 15. yıl nedeniyle yayınladığı özel mesaj şöyle;

Cide Soğuksu Derneği Başkanı Hayri Konuk 15 yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKANIN 15.YIL MESAJI

Değerli Dostlar, Soğuksu Derneği Kıymetli Üyelerimiz;

Derneğimiz 09.09.1998 yılında kurulmuş olup 15.yılını doldurmuştur. Üyelerimiz ve yöre halkımız birlik beraberliğine sunduğu katkılarla yoluna devam ediyor. Bu vesileyle tüm üye ve hemşerilerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Derneğimizin 30 Eylül 2012 Pazar günü yapılan olağan genel kurulunda Yönetim Kurulu arkadaşlarımla beraber üstlenmiş olduğumuz bu görevin sorumluluğunda olarak memleketimize, yöremize ve yöremiz insanına sosyal-kültürel alanlarda nasıl katkı sağlayabiliriz, hizmet edebiliriz düşüncesiyle faaliyetlerde bulunmaya çalışmaktayız. Derneğimizin güçlü olabilmesi için katılımcı üyelere sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle tüm toplantılarda üzerinde durduğum sizlerden beklentimiz üç konu da destek olmanız ancak bu şekilde devamlılık sağlanabileceğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Bu üç istek nelerdir?

Birincisi: Üye aidatlarının ödenmesi,
İkincisi: Yapılan programlara azami iştirak etmeniz,
Üçüncüsü ise: Yöre iş adamlarımızın dernek faaliyetlerine maddi destek olmaları.

Bahse konu görevlerde herkes üzerine düşen görevi yerine getirirse derneğimiz daha güçlü olarak faaliyetlerine devam edecektir. Bu bilinçle üyelerimizin katılımcı olmalarını sağlayacak atılımlar ve organizasyonlar yapmak faaliyet planlarımız içinde yerini alacaktır. Yöre insanımızı dernek faaliyetleri içerisine dahil edebildiğimizde bir çok sorunları da çözmüş olacağız. Derneğimiz yine üyelerinden aldığı destek ve özgüvenle faaliyetlerini daha aktif olarak sürdürecektir. Birlik ve beraberliğimizin artarak devam etmesi temennisiyle, tüm üyelerimize sağlık sıhhat içerisinde hayırlı günler dilerim.

Saygı ve sevgilerimle...

Hayri KONUK
Soğuksu Derneği Başkanı


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Dernekler

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir