Gir-Fed 2. Olağan Kongresini Üsküdar'da yaptı

Giresun Federasyonu, ikinci olağan genel kurulu Üsküdar Çamoluk Derneği Kültür Merkezinde yapıldı.

Gir-Fed 2. Olağan Kongresini Üsküdar'da yaptı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Giresun Federasyonu, ikinci olağan genel kurulu Üsküdar Çamoluk Derneği Kültür Merkezinde yapıldı. Hasan Turan ve ekibi oy birliği ile ''yola devam'' dedi. Oylama sonrası Hasan Turan ''Desteğiniz ve güveninize layık olmaya çalışacağız'' dedi.

Sabah kahvaltısı ile başlayan toplantıya çok sayıda federasyon delegesi ile misafirler katıldı. Misafirler arasında Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Zeytinburnu Eski Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, Giresunspor Eski Başkanı Ömer Ülkü, İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Ekmen, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Tekiroğlu, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ekmen dikkati çekenler arasındaydı.

Başkan Hasan Turan'ın açış konuşmasıyla başlayan toplantı, misafirlerin konuşması ve raporların takdimi ile devam etti. Turan konuşmasında ''bu federasyon her ne kadar 2009 yılında kurulduysa da bunun kökleri çok eski yıllara dayanmaktadır. Divan kurulu başkanımız Halil Kütük ve arkadaşlarının başlattığı bu çalışma bugün bu noktalara geldiyse o dönem yönetimde bulunan arkadaşların çok büyük katkıları vardır. Bu birliktelik çok büyük işler yaparak bugünlere kadar geldi. Yapılan çalışmaları sizlere az önce görsel olarak aktardık. Çalışmalara katkı veren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi arz ediyorum.

Giresun Federasyonu, ikinci olağan genel kurulu Üsküdar Çamoluk Derneği Kültür Merkezinde yapıldı.

Çalışmalarımıza tarihi bir nişan olmak üzere Hidiv Kasrında yaptığımız bir toplantı ile başladık. Tarihimizden aldığımız güçle geçmişi ve bugünü kavramaya çalıştık. Giresun ve Giresunluları temsil kabiliyeti olan hiçbir arkadaşımızı kadromuz dışında bırakmamaya çalıştık. Her konuda hemşerilerimizle istişare halinde bulunduk. Bu istişareyi de hiçbir zaman ihmal etmedik. Bunun da faydasını her sene düzenlediğimiz Giresun günlerinde gördük. Her yıl yüz binlerce hemşerimizi Feshane'ye getirmeyi başardık.

Malumunuz sivil toplum örgütleri, gönüllü teşekküller insanlarına ve kuruluş amaçlarında var olan isimlere yörelere hizmet etmek amacıyla çalışırlar. Biz de Giresun'un her türlü projesine katkı vermeye çalıştık. Bu projeleri Ordu Giresun Havaalanı ve Tirebolu Demiryolu projeleri önemli yer işgal eder. Bu konularda her platformda söz aldık; görüşlerimizi ilgililere aktardık.

Giresun Federasyonu, ikinci olağan genel kurulu Üsküdar Çamoluk Derneği Kültür Merkezinde yapıldı. Hasan Turan ve ekibi oy birliği ile ''yola devam'' dedi. Oylama sonrası Hasan Turan ''desteğiniz ve güveninize layık olmaya çalışacağız'' dedi.

Hasan Turan, yapılan çalışmaları kısaca özetledikten sonra destek veren arkadaşlarına ve tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek, yeni yönetimin hayırlı hizmetler yapmasını temenni etti.

Misafirler de kısa kısa günün anlam ve önemi hakkında görüş, öneri ve düşüncelerini belirterek eski yöneticilere teşekkür ettiler; yeni yöneticilere de başarılar dilediler. Daha sonra geçilen seçimlerde yeni yönetim yeni isimlerle de takviye edilerek yola devam kararı alındı.

Giresun Federasyonu, ikinci olağan genel kurulu Üsküdar Çamoluk Derneği Kültür Merkezinde yapıldı.

Yapılan seçimlerle Yönetim Kurulu Hasan Turan, Mehmet Kuğu, Arif Dede, Faruk Aydın, Hasan Ekmen, Coşkun Çalık, Sebahattin Kayas, Ali Alim, Temel Kahveci, Mustafa Eren, Ali Bilir, Osman Sevindik, Abdullah Akgün, Ömer Özkaya, Hakan Arif Ayık, Mustafa Coşkun, Ali Faik Biçer, Muhterem Memiş, Ahmet Karasakal ve Selçuk Bayram'dan oluştu.

Denetleme Kurulu Veysel Ekmen, Salih Kaçır ve Prof.İbrahim Balcıoğlu seçildiler.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Dernekler

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir