RİDEF'in yeni başkanı: Celal Erdoğan

Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF)'nun 4. Olağan Genel Kurulu, Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde yapıldı.

RİDEF'in yeni başkanı: Celal Erdoğan
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Rize Dernekler Federasyonu'nun (RİDEF) 4. Olağan Genel Kurulunda yapılan seçimde AK Parti Ümraniye önceki dönem İlçe Başkanı Celal Erdoğan, RİDEF'in yeni başkanı oldu.

Tek liste halinde gerçekleştirilen genel kurulda yapılan seçimde Celal Erdoğan, RİDEF'in yeni başkanı oldu. Divan Başkanlığını Mahmut Ekşi, divan başkan yardımcılığını Haşim Kazancı ve katip üyeliklerini Tülin Karaali ve Ali Ak'ın yaptığı genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Faaliyet raporu ile denetleme raporunun okunması ve ibrasının ardından tüzükte bazı değişikliklerin yapılması ile ilgili önergeler delegelerin oylarına sunuldu.

Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF)'nun 4. Olağan Genel Kurulu, Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Oy birliği ile kabul edilen tüzükte yapılan bazı değişiklikler şöyle:

- 23 kişiden oluşan yönetim kuruluna 4 yönetici daha eklenerek yönetim kurulu 23'ten 27'ye çıkarıldı.

- İki dönem (4 yıl) ardışık yönetim kurulu başkanlığı yapan adayın bir sonraki kurulda başkanlığa aday olamayacağı karara bağlandı.

- En az bir dönem yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütenlerin onursal başkan olarak kabul edilmesi sağlandı.

- En az 5 kişiden oluşacak komisyonların kurulması karalaştırıldı.

- İstişare kurulunu seçme yetkisi yönetim kuruluna verildi.

Daha sonra seçim gündemine geçilen kurulda Celal Erdoğan başkanlığındaki tek liste oylamaya sunuldu. Liste, 1 delegenin dışında diğer tüm delegelerin lehte oy kullanmasıyla onandı. Celal Erdoğan RİDEF'in yeni başkanı seçildi.

Erdoğan: ''Bize Düşen Görev Toparlayıcılıktır''

Erdoğan: ''Bize Düşen Görev Toparlayıcılıktır''
Teşekkür konuşması için kürsüye gelen Erdoğan, ''İnşallah önümüzdeki süreç hepimizin kalp kırıklıklarının toplanacağı bir süreç olur. Bize düşen görev toparlayıcılıktır. Bize düşen görev Rize'yi ve Rizeliliği en iyi şekilde temsil etmektir. Birlik beraberliğimizi en iyi şekilde sağlayıp yolumuza devam edeceğiz'' diye konuştu. İki dönem RİDEF'in yönetim kurulu başkanlığını yürüten Ahmet Yurtman ise birlik ve beraberlik mesajları vererek yeni yönetime başarılar diledi.

RİDEF'in 4. Olağan Genel Kuruluna Rize milletvekili Nusret Bayraktar, KASTOB Başkanı Hasan Ekşi, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, AK Parti Kadıköy Yönetim Kurulu üyesi Hasan Tek de katıldı.

Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF)'nun yeni yönetimi şu şekilde oluştu;

Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF)'nun yeni yönetimi kurulu

Yönetim Kurulu Asıl : Celal ERDOĞAN, Necmettin BİRİNCİ, Recep ALBAYRAK, Nazım ARDIŞEN, İsmail YÜKSEL, Şerif TERZİ, Hayrettin GEGEZ, Eminali ÖNDER, İrfan SERDAR, Fatih GÜNER, Bayramali KOPUZ, Hızır İlyas BATTAL, Hasan BAŞÇA, Alaettin AKTEPE, Nedim UZUN, Ahmet SANDIKÇI, Abdullah KAZDAL, E.Coşkun ÇAP, İlyas ÇELİK, Ali Rıza ŞİŞMAN, Recep YILDIZ, Mustafa DERECİ, Bahar ZORER, Behice YAMAN, M.Sultan TÜRK, Mümtaz YILDIRIM, İshak KOÇOĞLU

Yönetim Kurulu Yedek : Kemal GENÇ, Mehmet MERCAN, Abdi KESİMAL, Tülay MİRZALİOĞLU, A.Sultan Emine ÇELİK, Metin ÇAVUŞOĞLU, Abdullah ARICI, Ali AK, Tülin KARALİ, Ramazan KALAFAT, İsmet AYKAN, Mehmet ÖZDEMİR, Akif ÖZTÜRK, Recep Ali KÖSE, Engin ASLAN, Özdemir PAŞAOĞLU, Gökhan TAŞKIRAN, Yılmaz ERTEN, Hilmi AKGÜN, Rıfat AKGENÇ, Necmettin SARI, Adnan KOPUZ, Şenol HİZARCI, Özgür KAVRAK, Fatih YURTMAN, Fikriye HURŞUTAĞAOĞLU, Özden Sabri ÖZÇELİK

Denetleme Kurulu Asıl : M.Akif YAĞCI, Ömer ERDOĞAN, Şuayip TOPTAN

Denetleme Kurulu Yedek : Mustafa İSLAMOĞLU, Rıza İMAMOĞLU, Sabri ERDEM

Disiplin Kurulu Asıl : Sabri ÇEPNİ, Ramazan KOPUZ, Ramazan DEMİRCİ

Disiplin Kurulu Yedek : Elif OFLU, Osman FİL, Şenol BAŞÇA


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Dernekler

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir