Çamoluk Derneği Faaliyetlerini Anlattı

Merkezi Çamlıca'da bulunan Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği bir basın bülteni yayınladı.

Çamoluk  Derneği Faaliyetlerini Anlattı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Dernek yönetiminin göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirdikleri faaliyetlerle ilgili ayrıntılı bilgilerin yer aldığı bültende şu ifadelere yer verildi.

''Dernek merkezimizde düzenlenen bir programla, 2012 yılı Nisan dönemi eğitim yardımları öğrencilerimize dağıtılmıştır.

Burs dağıtımı öncesinde tüm öğrencilerimize ve saygıdeğer halkımıza ''Kutlu Doğum Programı'' çerçevesinde sunum yapılmış ve başta Namaz Hareketi öncülerinden Ahmet Bulut olmak üzere ülkemizin değerli hatip ve müzisyenleri Çamlıca'da bulunan dernek merkezimizde ağırlanmıştır. Program sonunda, Osman Nuri Topbaş'ın Örnek Şahsiyet H.z. Muhammed (SAV) isimli kitabı ile Akademik Sosyal Kültürel Araştırmalar Derneği (ASKAD)'nin hazırlamış olduğu Kutlu Doğum Risalesi ücretsiz olarak dağıtılmıştır. Gül ve lokum ikramı ile misafirler uğurlanmıştır.

Derneğimizin yeni yönetimi, göreve geldiği Aralık ayından bu yana; Ozan, Çakılkaya, Yenice, Karadikmen, Gürçalı, Akyapı, Köroğlu, Kutluca derneklerimizi ziyaret etmiş, Yenice ve Pınarlı Köylerimizin düzenlediği Kutlu Doğum programlarına katılmış, Ozan, Gürçalı ve Köroğlu köylerimizin kuruluş yıldönümlerinde mutluluklarını paylaşmıştır. Belirlenen takvim çerçevesinde köylerimizden alınacak randevularla ziyaretlerimiz devam edecektir.

Ayrıca derneğimiz, Çamoluk Meslek Yüksekokulu taahhüdü ile 2011 Bal Festivalinde ilçemizi ziyaret eden İstanbul Ticaret Odası'na iade-i ziyarette bulunmuştur. İTO Başkanı Sayın Murat Yalçıntaş Çamoluk Meslek Yüksekokulu için gerekli ödeneğin hazır olduğunu bir kez daha vurgulamıştır.

Derneğimiz, bir geleneği tekrar etmiş ve Giresun bürokrasisini ziyaret maksadı ile 3 günlük bir gezi düzenlemiştir. Giresun Valiliği, İl Genel Sekreterliği, Giresun Üniversitesi Rektörlüğü, Çamoluk Kaymakamlığı, Çamoluk Belediye Başkanlığı gibi pek çok makam ziyaret edilmiş, ilçemiz ve ülkemiz için faydalı olduğuna inandığımız dizi görüşmeler yapılmıştır. Sayın Vali ve Sayın Rektör Çamoluk Meslek Yüksekokulu için desteklerini dile getirmiş ve bu hususu kamuoyu ile paylaşmışlardır. Görüşmelerden çıkan bir başka sonuç ise Toplu Konut İdaresi'nin yapacağı konut projesidir. Görüşmelerin tamamlandığı haftayı müteakiben Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Çamoluk Konutları için ilana çıkmış ve Çamoluk Belediyesi aracılığı ile talep toplamaya başlamıştır. Projenin hayırlı olmasını diliyoruz.

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada birliğimiz ve dirliğimiz için çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.

Kamuoyuna duyurulur.''

Saygılarımızla

Fatih AYDIN

Başkan Yardımcısı

Burs Komisyonu Başkanı


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Dernekler

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir