Üsküdar'da Halı yıkama ve halı temizliğinde dikkat edilecek hususlar

Üsküdar ilçesinde halı yıkama hizmeti ve halı yıkama hakkında dikkat edilecek hususları uzman görüşleriyle değerlendirdik.

Üsküdar'da Halı yıkama ve halı temizliğinde dikkat edilecek hususlar
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Ev hanımları için halı temizliği bildiğiniz gibi çok önemlidir. Yılda en az bir kere halı yıkamacılar ile iletişime geçilir ve halı yıkamaya verilir. Halı temizliğinde önemli noktalardan birisi de halıyı yıkayacak olan firmadır. Tercih edilen firma halıyı yıkanması gerektiği gibi yıkayabilir de ucuza yıkamak için malzemelerden çalarak halıyı kirli bir şekilde gönderebilir de. Bu makalemize firmayı seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar ve halı yıkamanın nasıl yapılması gerektiği üzerinde duracağız.

Halı temizliği sağlığımız için de büyük öneme sahiptir. Akar ve maytlardan kurtulmak için halıyı profesyonel bir şekilde yıkamak gerekir. Bunun için Üsküdar halı yıkama fabrikası ( Uskudarhaliyikama.org ) Üsküdar ilçesinde sizlerin yardımına koşuyor. Firma her halıyı fabrikadan çıktığındaki yıkama tavsiyesine uygun bir şekilde yıkamaktadır. Halı, evlerin en özel süsü olduğu gibi soğuk günlerde bizi soğuk zeminden koruyan ev eşyasıdır. Buna rağmen en sık kirlenen de halıdır. Ortamdaki toz, kir gibi yabancı maddelerin çökmesiyle halılar kısa zamanda kirlenmektedir. Bir çok halı yıkama firması halıları yılda en az 1 kere yıkamayı tavsiye etmektedir.

HALI YIKAMA İŞLEMİNDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Halı yıkama işi dışarıdan bakıldığında kol gibi gözükmektedir. Ama hiç de öyle olmadığı aşikar. Üsküdar halı yıkama firması bu konuda bizlere şu bilgileri vermektedir:

''Halı evden çıktığı andan itibaren halı yıkama firmasının sorumluluğundadır. Yani halıda herhangi bir sorun çıktığında bunu telafi etmelidir. Bundan ziyade bir de müşteriye değer vermek, güler yüzlü samimi karşılama da önemlidir. Firma gelen halıyı nasıl ki kendi şahsi halısına özen gösteriyor, aynı özeni tüm müşterilerinin halılarında göstermelidir.

Doğal şampuanlar her zaman için halı yıkamada en sağlıklı olanıdır. Halıya zarar vermeden kirlerden arındırmaktadır. Firma 3 kuruş ucuza yıkamak için ucuz şampuana yönelmemelidir. Müşteri memnuniyeti için kaliteden ödün vermeden hizmetlerini yürütmelidir.

Otomatik makineler hem tasarruf sağlar hem daha hızlı halı yıkama yapmaktadır. Bu da hızlı teslimat için avantaj sağlar.

Profesyonel bir firma kapalı kurutma odası kullanmalıdır. Açıkta kurutulan halılar renk solması ve havadaki tozu emen bir vakuma dönüşebilir.

Zamanında teslim işin püf noktasıdır. Hiç kimse saatlerce hatta günlerce halım gelecek diye bekletilmemelidir. Söz verilen saatte mümkün mertebe halı teslim edilmelidir.''

Üsküdar halı yıkama tüm bu ayrıcalıkları sağlayan sayılı firmalardan bir tanesidir. Firma müşteriye değer veren, saygı duyan bir halı yıkama fabrikası uygun fiyat listesi ile de müşterinin yanında olmuştur. Anadolu yakasının sayılı birkaç firması arasında yer alan firma müşteri memnuniyeti kapsamında garantili hizmet vermektedir.

Profesyonel bir firma halı yıkamadan başka koltuk yıkama ve perde temizliği de yapmalıdır. Koltuk ve duvardan duvara halılar için yerinde yıkama hizmeti de vermektedir. Yani evin temizlik ihtiyacı için ayrı ayrı firmalar ile muhatap olmanıza gerek kalmadan bu işin uzmanı olan tek bir firmayla tüm temizlik ihtiyaçlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

AKARLARDAN KURTULMA YOLLARI

Akarlar evlerimizin vazgeçilmez misafirleridir.  Ama onlardan kurtulmak aslında çok da zor değil. Akarlar genel olarak ev sıcaklığında rahat yaşayabilen canlılardır(15 25 C ). Akarlar insanlardan düşen saç, deri kalıntıları, yiyecekler gibi maddelerle beslenir. Sık sık elektrikli süpürgesi kullanılan evde daha geç üremektedir. Bunun yanında eşyayı sık sık yıkayarak da akarlardan kurtulmak mümkündür. Akar yani miteler(mayt) genel olarak halı, kanepe kumaşları, yatak, yorgan-çarşaf, battaniye gibi günlük kullandığımız eşyalarda bulunmaktadır. Üsküdar halı yıkama halı temizliğinde verdiği kalite ile akarları tamamiyle temizlemektedir.

Halı yıkama hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın: www.uskudarhaliyikama.org

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Ekonomi

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir