Üsküdar Ünalan Mahallesi güneyi imar planı askıda!

Üsküdar Ünalan Mahallesi güneyi Nazım İmar Planı'na yapılan itirazlara ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı tadilatı askıya çıkarıldı.

Üsküdar Ünalan Mahallesi güneyi imar planı askıda!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Ünalan Mahallesi güneyi Nazım İmar Planı'na yapılan itirazlara ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı tadilatı askıya çıkarıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, imar plan tadilatını 15 Mayıs 2014'te onayladı.

Üsküdar İlçesi, Ünalan Mahallesi, Güneyi - Nazım İmar Planı'na yapılan itirazlara ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 4 Temmuz 2014 Cuma günü ilanen askıya çıkarıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 28214 dosya numaralı imar planı tadilatını 15 Mayıs 2014'te onayladı. Şehir Planlama Müdürlüğü tarafından hazırlanan imar planı, 4 Ağustos 2014 Pazartesi günü askıdan indirilecek.

Plan Uygulama Hükümleri ve detaylar için aşağıdaki dosyayı indirebilirsiniz.

Üsküdar Ünalan Mahallesi güneyi imar planını indirmek için tıklayın!


Emlak Kulisi


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Emlak ve İmar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir