Boğaz Belediyeler Birliği imarı planlarını görüştü

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen 'Boğaziçi İmar Planı Çalıştayı' akademisyenlerinde katılımıyla yapıldı.

Boğaz Belediyeler Birliği imarı planlarını görüştü
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Taksim'de gerçekleştirilen Boğaziçi İmar Planı Çalıştayı bölgenin tarihsel, coğrafi, mimari ve manevi zenginlikleri, İstanbul Boğazı'nın mimari dokusu, imar durumu, canlı çeşitliliğinin korunması, kültürel ve sportif faaliyetlerin düzenlenmesi ve ulaşım imkanlarının arttırılması gibi konular hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen 'Boğaziçi İmar Planı Çalıştayı' yapıldı.

Düzenlenen çalıştaya, başta Beyoğlu Belediye Başkanı ve İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Misbah Demircan olmak üzere Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile birlikte belediye meclis üyeleri ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi temsilcileri katıldı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise Üsküdar'ın en önemli problemlerinden olan boğaziçi imar problemi ile ilgili toplantıyı takipçileriyle paylaşarak konuyla yakından ilgilendiklerini ifade etti.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Emlak ve İmar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir