Hilmi Türkmen, ''Bu hizmet yolunda pilavdan dönenin kaşığı kırılsın''

Üsküdar Bulgurlu'da gerçekleşen ''Geleneksel Bulgur Pilavı Şenliği'' büyük bir kalabalığa ev sahipliği yaptı.

Hilmi Türkmen, ''Bu hizmet yolunda pilavdan dönenin kaşığı kırılsın''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Bulgurlu'da gerçekleşen ''Geleneksel Bulgur Pilavı Şenliği'' büyük bir kalabalığa ev sahipliği yaptı. Bulgurlu Semt Konağı'nda gerçekleşen şenliğe AK Partililer de yoğun katılım gösterdi.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen ve bir çok teşkilat mensubu partilinin de katıldığı şenlik neşeli ve renkli görüntülere sahne oldu. 7'den 70'e bir çok Üsküdarlı'nın katıldığı şenlikte Hilmi Türkmen de bir konuşma yaptı.

Üsküdar Bulgurlu'da gerçekleşen ''Geleneksel Bulgur Pilavı Şenliği'' büyük bir kalabalığa ev sahipliği yaptı.

Hilmi Türkmen şunları söyledi: ''Bulgurlu Semt Konağı'mızı tıklım tıklım dolduran vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu samimiyetinize ve sevginize layık olacak çalışmaları Üsküdar'ımızda gerçekleştirerek sizlerin memnuniyetini ve güvenini kazanacağız. Gece gündüz, yağmur çamur demeden teşkilatımızla birlikte yollardayız. Görüyoruz ki milletimiz kararını vermiştir. Milletimiz 30 Mart'ta da çok güçlü bir şekilde 'Durmak Yok Yola Devam' diyecektir. 30 Mart'ta Milletimiz; huzurunu, istikrarını, birliğini ve beraberliğini bozmak isteyenlere en güzel cevabı sandıkta verecektir. Üsküdar'ımızda bundan sonra yapacaklarımızda, bundan önceki yaptıklarımızı geçme hedefindeyiz.İnşallah sandıktan büyük bir zaferle ayrılarak gücümüze güç katarak Üsküdar'ımız gerçekleştireceğimiz projeleri uygulamaya geçeceğiz. Sizlerin de önerilerini ve taleplerini dikkate alarak belediyemizi vatandaş eksenli şeffaf ve sosyal bir belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz.'' dedi.

Hilmi Türkmen, ''Bu hizmet yolunda pilavdan dönenin kaşığı kırılsın''

Konuşmasına alkış ve tezahüratlar sebebiyle bir süre ara veren Türkmen, ''Bu hizmet yolunda pilavdan dönenin kaşığı kırılsın. Üsküdar'ın bereketi de pilavımızın taneleri gibi çoğalsın inşallah.'' diyerek konuşmasını tamamladı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir