Üsküdar'da bazı sandıklar yeniden sayılıyor.!

CHP'nin yaptığı itiraz üzerine Üsküdar'da bazı sandıklar yeniden sayılıyor. Ak Parti'ninde bazı sandıklara itiraz ettiği bildirildi.

Üsküdar'da bazı sandıklar yeniden sayılıyor.!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar'da CHP'nin ardından AK Parti'ninde bazı sandık sonuçlarına itiraz ettiği öğrenildi.

CHP'nin 21, AK Parti'nin ise 9 sandığa yaptığı itiraz ettiği bildirildi. İtiraz edilen Üsküdar 1., 2. ve 3. seçim bölgesindeki bazı sandıklar yeniden sayılıyor.

Elimize ulaşan son dakika bilgisine göre şuan CHP'nin Üsküdar 1. bölgede yaptığı itiraz kabul edilmedi fakat tutanak karşılaştırması sonucu AK Parti'ye 63 oy eksik yazıldığı tespit edildi.

Üsküdar 2. bölgede itirazlar değerlendiliyor. Tutanak karşılaştırmasının devam ettiği, kurulun henüz toplantısını henüz tamamlanmadığını bildirildi.

Üsküdar 3. bölgede ise AK Parti'nin yaklaşık 600, CHP'nin ise yaklaşık 150 civarında oy kazandığı, tutanak karşılaştırma işleminin ise yarın devam edeceği bildirildi.

Mesai süresinin bitimi nedeniyle ilçe seçim kurulu sayım işlemine bugünlük ara verdi, oy çuvallarının ise polis nezaretinde korunmasına karar verildi. CHP'li yetkililer polise güvenmediklerini ve kendilerinin oyları korumak istemesinde diretmeleri üzerine her partiden bir görevlinin polis eşliğinde ilçe seçim kurulunda nöbet tutmasına karar verildi.

Üsküdar 34 Haber Sitesi olarak elimize bilgiler ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir