Hilmi Türkmen, ''Gençlerimiz Üsküdar'ın markasına değer katacak''

AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, İcadiye Spor Kulübünü ziyaret etti.

Hilmi Türkmen, ''Gençlerimiz Üsküdar'ın markasına değer katacak''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

1951 yılında kurulan ve Üsküdar'ın köklü kulüplerinden olan İcadiye Spor Kulünü yönetici ve sporcularıyla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Hilmi Türkmen sporun ve futbolun Türk halkının gönlündeki yerinin farklı olduğunu söyledi.

İcadiye Spor Kulünü yönetici ve sporcularıyla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Hilmi Türkmen sporun ve futbolun Türk halkının gönlündeki yerinin farklı olduğunu söyledi.

Hilmi Türkmen, ''Katibim turnuvasında başarılı olan Üsküdar'ımızın köklü kulüplerinden İcadiye Spor Kulübü'nü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler almak istedik. Üsküdar'ımız için gerçekleştireceğimiz spor projelerimizden kendilerine de bahsettik ki fikir alışverişinde bulunabilelim. Yeni dönemde spor külüpleri ile daha yakın ilişki içerisinde olacağız. Artık kulüplerimizin hiçbir sıkıntısı kalmayacak. İlgi ve alakaları için de İcadiye Spor Kulübü yöneticilerine teşekkür ediyorum. Gençlerimiz Üsküdar'ın markasına değer katacaktır. Amatör spor kulüplerinin başkanları, yöneticileri ile daha çok bir araya geleceğiz, anlamlı projeleri birlikte gerçekleştireceğiz. Üsküdar'da kaliteli spor tesislerimiz ile spor her kesimin yaşamının bir parçası haline gelecek. Desteklerinizle Üsküdar'ımızda yeni dönemde spora desteğimiz ve katkımız projelerimizle de devam edecek.'' dedi.

AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, İcadiye Spor Kulübünü ziyaret etti.

Sporu tabana yayma ve geliştirme kapsamında hayata geçirilen projelerden de söz eden Türkmen, ''Bu çalışmalarla gençlerimizin sağlıklı ve sportmen bir nesil olarak yetişmeleri için payımıza düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Modern ve kapsamlı tesisler inşa ederek dünya standartlarında şartlara sahip olsunlar ve başarılarıyla bizleri onurlandırmaları tek gayemizdir.'' sözleriyle yeni nesilleri sporla buluşturmak için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir