Mustafa Sarıgül, Üsküdar'da Tapu Sorunlarını Çözeceğiz

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, CHP Üsküdar Belediye Başkan adayı İhsan Özkes ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile birlikte geldiği Üsküdar Meydanı'nda halka seslendi.

Mustafa Sarıgül, Üsküdar'da Tapu Sorunlarını Çözeceğiz
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, CHP Üsküdar Belediye Başkan adayı İhsan Özkes ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile birlikte geldiği Üsküdar Meydanı'nda halka seslendi.

Mustafa Sarıgül, ''İhsan Özkes ile Üsküdarlı yurttaşlarımıza şu sözü veriyoruz. 'Tapu sorunlarını çözeceğiz' Planları Büyükşehir yapacak, Üsküdar Belediyesi onaylayacak. Benim yurttaşlarım da evlerinde huzurlu oturacak'' dedi.

Sarıgül, tapu sorunlarını çözecekğiz

Üsküdar'da esnaf ziyaretinde bulunan Mustafa Sarıgül, Yavuztürk Mahallesi'nde yaptığı konuşmada, ''İhsan Özkes ile Üsküdarlı yurttaşlarımıza şu sözü veriyoruz. 'Tapu sorunlarını çözeceğiz' Planları Büyükşehir yapacak, Üsküdar Belediyesi onaylayacak. Benim yurttaşlarım da evlerinde huzurlu oturacak'' dedi.

Dershanelerin kapatılması hususuna da değinen Sarıgül, ''Hiçbir zaman güçlüden yana olmayın, haklıdan yana olun. Bir iktidar bir gecede 30 tane emniyet müdürünü tayin edemez. Söylenecek çok sözler var ama düşmanınızın insan olduğunu unutmayın. İncinseniz de incitmeyin. Sayın başbakan dün akşam medyada konuştu. Kendisinin aklı İstanbul'da, fikri Sarıgül'de. Dün akşam lafı bizim çocuklarımıza getirdi. Ben Sayın Başbakanımızın eşi ile de, çocuklarıyla da birlikte mutlu olmasını istiyorum. Allah ne verirse de hayırlısını versin. Çocukların da kanaatkârını versin'' diye konuştu.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir