Nurettin İçer, ''Üsküdar'da çadır siyaseti olmayacak''

Demokrat Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı İş adamı Nurettin İçer, Üsküdar'ın, öncelikle Tarihi Kültürel mirasına sahip çıkacaklarını söyledi.

Nurettin İçer, ''Üsküdar'da çadır siyaseti olmayacak''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Belediyeciliğin sadece sosyal hizmetlerden ibaret olmadığını belirten, Demokrat Parti Üsküdar Belediye Başkan adayı Nurettin İçer, ''Üsküdar'ın ulaşımdan, pazar alanları, spor tesisleri ile meydan çalışmalarının yanı sıra, her mahallemize gerçek anlamda hizmet götüreceğiz.

Demokrat Parti'nin geçmişte, ayırmadan, kayırmadan, buyurmadan ve ötekileştirmeden yaptığı hizmetleri bilen, Üsküdar'lı hemşehrilerim hasret ve özlemle bekledikleri hizmetlere 30 Mart'tan sonra yeniden bizim belediyecilik anlayışımızla kazanacak.

Üsküdar'ın Demokrat Parti bayrağı altında yönetiminde, Üsküdar sadece mübarek ramazan ayında, kurduğu iftar çadırı ile gündemde olmayacak.

Halka Hizmet'in Hak'ka hizmet olduğunu en iyi bilen kadrolarımızla, İstanbul'un en gözde ilçesi'nde yaşayan halkımızla el ele vererek, modern ve geleneklerine ve göreneklerine bağlı bir kent yapacağız.

Belediyeciliğin sadece alt yapı, üst yapı ve çöp toplamak olmadığını halkımıza 30 Mart'tan sonra yapacağımız hizmetlerimizle göstereceğiz.

1976'da Üsküdar'da doğdum, Üsküdar'da eğitim gördüm. Üsküdar'da oturuyor ve Üsküdar'da iş yapıyorum.

Her mahallesini, her sokağını yakından tanıyorum. Üsküdar'lı hemşerilerimle birlikte mutluluğu ve mutsuzluğu paylaşıyorum.

Hak ettiğimiz hizmetleri doğru dürüst alamadığımız bir yönetim anlayışının bir 5 yılımızı daha heba etmesine 30 Mart'ta müsaade etmemek için, güven duyulan, güler yüzlü, sadece ve sadece sizlere hizmetkar olmak için yola çıkan içinizden bir kardeşiniz olarak, Yeter Artık Söz Milletin diyen misyonda yetişen kadrolar ile hizmete talibiz'' dedi.


demokratzafer.com


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir