Ünalan Spor Kompleksi Üsküdar'ı spora doyuracak

Sporu Tabana Yayma ve Geliştirme kapsamında oluşturulan projelerden birisi olan Ünalan Spor Kompleksi Üsküdar'ı spora doyuracak bir tesis olacak.

Ünalan Spor Kompleksi Üsküdar'ı spora doyuracak
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Sporu Tabana Yayma ve Geliştirme kapsamında oluşturulan projelerden birisi olan Ünalan Spor Kompleksi Üsküdar'ı spora doyuracak bir tesis olacak.

Sporu Tabana Yayma ve Geliştirme kapsamında oluşturulan projelerden birisi olan Ünalan Spor Kompleksi Üsküdar'ı spora doyuracak bir tesis olacak.

AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen'in 30 Mart Yerel Seçimleri hazırlıkları sürecinde bahsettiği projelerin detayları bir bir ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla hizmete açılan Çamlıca Spor Okulu'nun ardından bir spor kompleksi projesi de Ünalan'a yapılacak.

Hilmi Türkmen, ''Sağlıklı nesiller en büyük eserimiz olacak. Spor tesislerimiz ile spor her kesimin yaşamının bir parçası haline gelecek''

Üsküdar'a yakışan hizmetlerde bulunacağız

''Sağlıklı nesiller en büyük eserimiz olacak. Spor tesislerimiz ile spor her kesimin yaşamının bir parçası haline gelecek.'' Düşüncesiyle hareket ettiklerini dile getiren AK Parti Üsküdar Belediye Başkan adayı Hilmi Türkmen, seçimlerden sonra hiç hız kesmeden projelerini hayata geçirmeye devam edeceklerini belirtti. Hali hazırda devam eden projelere yenilerini ekleyerek Üsküdar'a yakışan hizmetlerde bulunacaklarını vurgulayan Türkmen'in gündemindeki projelerden biri de Ünalan Spor Kompleksi.

Hilmi Türkmen ''Üsküdar'a yakışan hizmetlerde bulunacağız''

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Bünyesinde, basketbol, voleybol, hentbol sahaları, 700 kişilik tribün, jimnastik salonu, takım soyunma odaları, kapalı otopark, kafeterya, bay-bayan fitness salonları barındıracak olan kompleksin en dikkat çekici noktası 5 kulvarlı yüzme havuzu ve 200 kişilik tribünü. Yeni neslin her branştan spora gönül vermesini dilediklerini söyleyen Türkmen, ''3 tarafı denizlerle çevrili bir ülkeden yüzme şampiyonları çıkmalı. Bunun için de bizler şampiyon adaylarımız için gerekli tüm alt yapıyı hazırlamalıyız. Ünalan Spor Kompleksi'nde yer alacak olan yarı olimpik havuz da bu alt yapı hazırlıklarımızdan sadece biri. Her şey sporcu ve başarılı bir nesil oluşturabilmek için...'' sözleriyle gençlere değer verip, imkanlar oluşturmaya hazır olduklarını vurguladı.

 Ünalan Spor Kompleksi'nde yer alacak olan yarı olimpik havuz da bu alt yapı hazırlıklarımızdan sadece biri.

İçerisinde bir çok spor dalına ait alan, dinlenme noktası, kafeterya, ve otopark bulunduracak olan tesis 2016 yılında hizmete girecek.

Ünalan Spor Kompleksi 2016 yılında hizmete girecek.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir