Üsküdar'da herkes bu videoyu konuşuyor

Hilmi Türkmen'in katıldığı bir sivil toplum kuruluşu toplantısında kendi sesinden okumuş olduğu Kur'an- Kerim Tilaveti sosyal medyada şok etkisi yaptı

Üsküdar'da herkes bu videoyu konuşuyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar'da okuyucularımızdan biriyle çok yapmış olduğumuz sohbette, AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen'in hafız olduğunu Üsküdar'da bilmeyen çok az kişi olduğunu ifade etmişti.

Bu videoyu sosyal medya üzerinde görünce bu konuşma aklıma geldi ve Üsküdar 34 Haber Sitesi'nde yayınladık.

Ardından bir çok kesimden gelen gerek sözlü gerek yazılı tepkilerde sessiz kaldık. Fakat tekrar sosyal medyadaki amatör kamera çekimiyle yapılan videoya baktığımızda patlama yaptığını gördük.

İşte Hilmi Türkmen'in katıldığı bir sivil toplum kuruluşu toplantısında kendi sesinden okumuş olduğu Kur'an- Kerim Tilaveti...


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.08 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.