CHP Adayı İhsan Özkes, SKM açılışlarına devam ediyor

CHP Üsküdar ilçe örgütü Mehmet Akif Ersoy seçim irtibat bürosu yapılan bir törenle açıldı.

CHP Adayı İhsan Özkes, SKM açılışlarına devam ediyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Açılışın ardından Üsküdar Belediye Başkan Adayı İhsan Özkes, mahallede esnaf ziyaretleri ve ev toplantıları yapıldı.

Seçim İrtibat Bürosu açılış törenine CHP Üsküdar Belediye Başkan Adayı İhsan Özkes, İstanbul Bölge Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Üsküdar İlçe Başkanı Mustafa Çetinkaya, belediye meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları ile birlikte çok sayıda mahalleli ve örgüt mensubu katıldı.

CHP Üsküdar ilçe örgütü Mehmet Akif Ersoy seçim irtibat bürosu yapılan bir törenle açıldı.

Sosyal Demokrat bir dönemin başlamasını diliyorum

Seçim irtibat bürosu açılışında konuşma yapan Üsküdar İlçe Başkanı Mustafa Çetinkaya, ''Bu Üsküdar'da açılışını yaptığımız 20. Seçim İrtibat Büromuzdur. Bu bir yerel seçim olma kimliğini çoktan kaybetti bu çocuklarımızın geleceğine karar vereceğimiz bir seçimdir. Bu ülkeyi yönetenlerden utanıyorum. Vatandaş olarak her şeyimizi paramızı özgürlüğümüzü çaldılar. 30 Mart 2014 akşamı bunları göndermek için çok çalışalım yoksa çocuklarımızın geleceğini çalacaklar. Üsküdar Belediyesi'nde Sosyal Demokrat bir dönemin başlamasını diliyorum'' dedi.

İstanbul'un 24 ilçesini alacağız

CHP Üsküdar Belediye Başkan Adayı İhsan Özkes ise ''Mustafa Sarıgül İstanbul'un 24 ilçesini alacağız dedi. Biraz önceki toplantıda. Allah'ın izniyle Üsküdar'ı sizin teveccühünüz ile alacağız ve listenin en üstüne yazacağız. Kalan 27 günümüz var çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık göz bırakmayacağız. Ya 27 gün çalışacağız yada 5 yıl daha kara kara düşüneceğiz. Buna siz karar verin. Bu seçim namuslu insanların hırsızlara karşı seçimidir.

Sağ Sol merkez herkesi kucaklıyorum. AKP'li olup hırsızlığı yakıştırmayanlar ile SP'liler DSP'liler ÖDP'liler, İP'liler ve MHP'liler bu durumlardan rahatsız olanların hepsinin oyuna talibiz. Ben size Kemal Kılıçdaroğlu'nun emanetiyim. Üsküdar'ı almak için görevlendirildim. İnşallah 30 Mart 2014'te Üsküdar'ı alacağız ve kimse bundan rahatsız olmayacak. Camii de benim Cemevi de benim.

Hemfikir herkes, İhsan Özkes

Hilmi Türkmen, İhsan Özkes'in rakibi olamayacağı için afişlerine Tayyip Erdoğan'ı da eklemişler ona sığınıyorlar. 'Hemfikir herkes, İhsan Özkes' dedik. Allah nasip ederse mazbatayı alınca ilk geleceğim yer burası olacak. Yolumuz açık olsun Hızır yoldaşımız olsun.'' dedi.

Açılış töreninin ardından belediye başkan adayı İhsan Özkes esnaf ve mahalle ziyaretlerine devam etti.


Üsküdar 34 - Çengelköy Gazetesi, Yalçın Soysevinç


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir