AK Parti Üsküdar için STK'larla projeleri değerlendirdi

Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, Sivil Toplum Kuruluşları'nın temsilcileriyle Boğaziçi Yaşam Merkezi'ndeki yemekte bir araya geldi.

AK Parti Üsküdar için STK'larla projeleri değerlendirdi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, ilçe yönetim kurulu üyeleri, teşkilat mensupları ve Sivil Toplum Kuruluşları'nın temsilcileriyle Boğaziçi Yaşam Merkezi'ndeki yemekte bir araya geldi.

Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, Sivil Toplum Kuruluşları'nın temsilcileriyle Boğaziçi Yaşam Merkezi'ndeki yemekte bir araya geldi.

30 Mart Yerel Seçimleri öncesi STK'lar ile buluşan ilçe yönetimi ve Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, Üsküdar'ı ve Üsküdar halkını kalkındırmak ve marka değerine katkıda bulunmak adına, Belediye ve STK'ların ortak çalışmalarıyla hayata geçebilecek projeler üzerine görüştüler.

Hilmi Türkmen: İnşallah yeni dönemde, yeni bir aşkla Üsküdar'lılara hizmet etmek istiyoruz

Hilmi Türkmen : Tutamayacağımız hiçbir sözü vermedik

Gecede bir konuşma yapan Hilmi Türkmen sözlerine bu geceyi organize edenlere teşekkür ederek başladı. Türkmen, ''Sivil Toplum Kuruluşlarının bir kanat lideri vasfıyla halkımızın gözündeki yeri hepimizin malumudur. AK Parti olarak bugüne kadar kendileriyle her zaman iş birliği içinde olmaya çalıştık ve halkımız için yapmaya çalıştığımız hizmetlerimizde bu kanat önderlerimizin de fikrini almayı ihmal etmedik. Bugün de 30 Mart Yerel Seçimleri kapsamında faaliyete geçirmek istediğimiz projelerimizin değerlendirilmesi ve ortak çalışma alanları oluşturup birlikte halkımız için neler yapabiliriz sorunun cevabını bulmak için bir araya geldik. Kendilerine bizlere ve davetimize gösterdikleri ilgi ve alakaları için teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum. Biz geçtiğimiz 10 yıllık süreçte tutamayacağımız hiçbir sözü vermedik, verdiğimiz sözleri ise hamdolsun bir bir yerine getirdik. İnşallah yeni dönemde, yeni bir aşkla Üsküdar'lılara hizmet etmek istiyoruz. Bu hizmetlerimiz yerine getirirken de siz değerli kanaat liderlerinin desteği ve fikri yönlendirmelerini bekliyoruz'' dedi.

AK Parti Üsküdar ilçe başkanı Sinan Aktaş, ilçe yöneticileri ve Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, STK temsilcileriyle yakından ilgilenip projelere ilişkin sorularını yanıtladı.

Geceye katılan STK temsilcileri projelere dair bilgileri dikkatle dinledi. Keyifli bir sohbet havasında geçen yemekte AK Parti Üsküdar ilçe başkanı Sinan Aktaş, ilçe yöneticileri ve Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, STK temsilcileriyle yakından ilgilenip projelere ilişkin sorularını yanıtladı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir