Efsane belediyecilik yeniden başlayacak

Erol Belen ve Yılmaz Bayat seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Efsane belediyecilik yeniden başlayacak
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

30 Mart yerel seçimleri yaklaşırken, Üsküdar'da seçimlerin iddialı partisi Saadet'te çalışmalar artarak devam ediyor. Saadet Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Erol Belen ve Saadet Partisi Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Adayı Yılmaz Bayat çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Belen ve Bayat ikilisine Üsküdarlılar'ın ilgisi büyük olurken, Yavuztürk Mahallesi'ndeki halkın teveccühü ise adeta bir sevgi seline dönüştü.

Yılmaz Bayat: Efsane belediyecilik yeniden başlayacak

Bayat: Efsane belediyecilik yeniden başlayacak

Çalışmalar esnasında açıklamalarda bulunan Yılmaz Bayat 1994-2004 yılları arasında Üsküdar Belediyesi'nin efsane, öncü ve kaliteli hizmetlere imza attığını ifade etti. Üsküdar'ı tepeden inmeci bir anlayışla değil halk ile birlikte yönettiklerini de ifade eden Bayat, ''Üsküdar'ı halk günleri ve halk meclisleri vasıtasıyla sizlerle birlikte yönettik. Onyılda yüz bin Üsküdarlı bizimle yüz yüze görüşme imkânı buldu. Bizler adil, şeffaf, sorumluluk sahibi, hesap verebilen bir yönetim anlayışı ile ayrımcılık ve partizanlık yapmadan sizlere hizmet ettik. Üsküdar, tarihi yapısına uygun olarak, spor, eğitim, kültür ve sanatta öncü, sağlıkta önemli bir merkez oldu. Halka hizmet, halkla birlikte ve halk için yapıldı'' şeklinde konuştu.

Erol Belen: Herkes adil bir yönetime kavuşacak

Belen: Herkes adil bir yönetime kavuşacak

Seçim çalışmaları sırasında halka seslenen Saadet Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Erol Belen hizmette partizanlık yapmayacaklarını belirterek, ''Bizler Üsküdar belediyesini halkımızla birlikte yönetmek üzere devraldığımız gün işi ehline vereceğiz. Bize emanet edilen paraya ve belediye mülküne, yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Hizmette partizanlık yapmayacağız. İsraf etmeyeceğiz. Yemeyeceğiz ve yedirmeyeğiz'' dedi.

Belediyecilik anlayışlarının temellerini de açıklayan Belen, ''Bizim belediyeciğimizin temelinde, adalet, şeffaflık, hesap verme, hakkı üstün tutma, doğruluk, halka adil ve dürüst davranma vardır'' diye konuştu.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir