Anket uygulamamıza saldırı yapılmıştır

Üsküdar 34 Haber Sitesi olarak 2007 yılından itibaren doğru, dürüst ve tarafsız yayın anlayışımıza dün saldırı yapılmıştır.

Anket uygulamamıza saldırı yapılmıştır
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar 34 Haber Sitesi olarak 2007 yılından itibaren doğru, dürüst ve tarafsız yayın anlayışımıza dün saldırı yapılmıştır.

10 Şubat 2014 tarihinde düzenlemiş olduğumuz ''30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nde hangi adaya oy vereceksiniz?'' isimli anketimiz 19 Şubat 2014 tarihi saat 00:50 den itibaren kimliği henüz belirlenemeyen kişiler tarafından manipülasyon yapılmak istenmiştir. Saldırı 19 Şubat 2014 saat 17:00 ye kadar belirli aralıklarla devam etmiştir. Anket içerisinde bulunan bazı isimler üzerinde oy attırımı gerçekleşmiştir.

Manipülasyon işlemi anket yazılımımız üzerinde bulunan bir açık kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Ankette algıların yönetilmesi adına oy oranlarının arttırılması yapılmıştır.

İlgili sayfa üzerinde istatistik tutan herhangi bir mekanizma yer almadığı için site istatistiklerimiz de dahil olmak üzere hiçbir etkilenme olmamıştır.

İlgili anket işlemlerin kontrol edilebilmesi adına bir süre daha yayında tutulmuş ve bu sabah erken saatlerde yayından kaldırılmıştır.

Anket uygulamamıza saldırı gerçekleştiren IP adresleri tespit edilerek kayıt altına alınmış ve hukuk sorumlumuz tarafından önümüzdeki günlerde bununla ilgili girişimlerde bulunularak ilgililerin tespiti ve gerekli cezalara çarptırılması için hukuki süreç başlatılacaktır.

Anket uygulamamız üzerinde gerekli güncelleme işlemleri yapılarak açıklar kapatılmıştır. Önümüzdeki bir kaç gün içinde tekrardan yayınlanacaktır.

Kamuoyuna saygıyla sunarız.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir