''Üsküdar'da gelecek nesiller için çalışıyoruz''

Üsküdar'ı karış karış gezen Hilmi Türkmen vatandaşların ve esnafın büyük beğenisini topluyor.

''Üsküdar'da gelecek nesiller için çalışıyoruz''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Çalışmalarını yoğun ve hızlı bir şekilde sürdüren Hilmi Türkmen seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. Üsküdar'ı karış karış gezen Türkmen vatandaşların ve esnafın büyük beğenisini topluyor.

Üsküdar'ı karış karış gezen Hilmi Türkmen vatandaşların ve esnafın büyük beğenisini topluyor.

Evlilik hayatlarında 50. yılını dolduran çiftlerin programına katılan AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen çiftlere seslenerek ''Büyüklerimize ne kadar hürmet etsek azdır. Çiftler uzun evliliğin sırrının anlayış ve sabırda saklı olduğunu söylediler. Yıllar geçse de değişmeyen tek şey sevgidir. Aile hayatımızda anlayış ve sabrımız daim olsun diliyorum. Bir yastıkta 50 yılını dolduran çiftlerimize daha nice yıllara diyerek Üsküdar'ımız için 50 yıllık sevgiden hayır dualarını aldık. Gençlerin bu çiftlerden öğrenmesi gereken önemli tecrübeler olduğunu da söylemeden geçmek istemiyorum. İyi bir aile yapısı huzur ve kalkınmaya çok önemli bir katkı sağlar. Anne ve baba arasındaki sevgi, hoşgörü ve saygı sağlam bireylerin var olması için kaçınılmaz bir gerçek. Sevgi ve saygının olduğu yerde emek ve fedakârlık vardır. Anne ve babalar hayatları boyunca hiçi bir karşılık beklemeden çocuklarını büyütür. Sevgi ve şefkat adına iyi bir örnek olmak çok büyük bir önem taşıyor. İlgi ve alakalarından ve desteklerinden dolayı bir yastıkta 50 yılını tamamlayan çiftlerimize tekrardan teşekkür ediyorum sıhhat ve sağlıklı günler diliyorum.'' diyerek 50 yılını tamamlayan çiftlerden destek ve hayır duaları aldı.

AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, evlilik hayatlarında 50. yılını dolduran çiftlerle bir araya geldi

Hilmi Türkmen, ''Gençleri iyiliklerle ve iyiliklerle arkadaş edeceğiz''

Semerkand Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Başkanlarıyla bir araya gelen Türkmen Üsküdar'daki eğitim ve gençlik çalışmalarını konuşarak yeni dönemde Üsküdar'da gençler ile alakalı projelerinden bahsederek gençleri iyiliklerle ve iyiliklerle arkadaş edeceğini ve genç arkadaşlardan belediye çalışmalarında yararlanacağını söyledi.

Hilmi Türkmen, Semerkand Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Başkanlarıyla bir araya geldi

Semerkand Vakfı ve onlara bağlı derneklerin birçok farklı alandaki faaliyetlerini duyduğunu söyleyen Türkmen ''Yaptığınız faaliyetlerden büyük mutluluk duydum, heyecanlandım. Tarih ve kültür şehri Üsküdar'ımıza birlikte değer katacağımız en önemli hizmet gençlerimizle ilgili çalışmalar olacaktır. Gençlerimizle ilgili projeleri birlikte hayata geçirelim. Yüz bin gencimizin eğitim aldığı ilçemizde gençlerimizle ilgili faaliyetleri önemsiyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle ilgili kaliteli ve kalıcı çalışmalar yapalım istiyoruz. Bunun için bize düşen görevi yapmaya hazırız.

Hilmi Türkmen, Semerkand Vakfımızın değerli yöneticilerine bu güzel ev sahipliği, hayırlı faaliyetleri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Bizim için en önemli başarı kriteri gençlerimizle ilgili yapacağımız kaliteli ve kalıcı hizmetler olacaktır. Belediye hizmetleri konusunda yaptıklarımızı yeterli görmüyoruz. Bu hizmetlere eğitim ve gençlik çalışmalarını da ekleyerek yol yürüyeceğiz. Ülkemizin dışarıdan ve içerden düşmanları var. Kurulan tuzakları boşa çıkaracak olan gençlik ve eğitim çalışmalarıdır. Bunu birlikte yapacağız. Seçim için değil gelecek nesiller için çalışıyoruz. 30 Mart seçimleriyle bu hedefimize birlikte daha güçlü şekilde yürüyeceğiz. Semerkand Vakfımızın değerli yöneticilerine bu güzel ev sahipliği, hayırlı faaliyetleri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. Üsküdar'ımız için durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.'' diyerek seçim çalışmalarına devam ediyor.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir