DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı...

DSP Üsküdar İlçe Başkanı Aylin Açar yaptığı açıklamada Üsküdar Belediye Başkan adayları belirlediklerini söyledi.

DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı...
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

DSP Üsküdar İlçe Başkanı Aylin Açar yaptığı açıklamada Üsküdar Belediye Başkan adaylarının Dr. Cengiz Sepkin olduğunu açıkladı.

DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Dr. Cengiz Sepkin

İstanbul Flash Gazetesi internet sitesinde yer alan haber göre, DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Dr. Cengiz Sepkin adaylığıyla ilgili olarak açıklamalar yaptı. Sepkin, ''Üsküdar'ın kimliğini geri istiyoruz. 20 yıldır ilçemiz yaşayanlarına sürekli yabancılaştı. Bir kentin meydanları betonla kapatılıyorsa, o kentin meydanları yok oluşa gidiyorsa, o kentin ruhu da ölüyor demektir.

Üsküdar'a sanayi kuramazsınız ancak Üsküdar'ın kimliğiyle özdeş, bacasız sanayi kurabilirsiniz. Bugün on binler Üsküdar'dan geçmekte ancak sadece geçmektedir.'' dedi.

Hafta sonu Üsküdar yerel basın mensuplarıyla bir araya geleceğini ifade eden Dr. Cengiz Seçkin ''yerel basındaki arkadaşlarla görüşümüzü paylaşırken, onların görüşünü de almak istiyorum çünkü onlar sorunların sürekli içindeler onların görüşlerini önemsiyorum'' dedi.

Cengiz Sepkin Kimdir?

1961 yılında Muğla'da doğdu. Kuleli Askeri Lisesi ilk kolej mezunu.

Gata, Hacettepe, Ankara, Gazi Tıp fakültelerinde aldığı eğitimin ardından KTÜ Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

25 yıl ilaç sanayinde üst düzey yöneticilik, uluslararası tıp dergilerinin medikal direktörlüğü yaptı. İsrail, İtalya ve Türkiye'de yayınlanmış klinik çalışmaları bulunmaktadır. Kadir Has Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Fevziye Mektepleri ve İstek Vakfı Okullarında görev aldı.

İnşaat şirketi ve Kapalı Çarşı'da halı işi yaptı. Halen işyeri hekimi, iş güvenliği hizmetleri, temizlik ve güvenlik hizmetleri veren şirketleri bulunmaktadır.

Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir