Satış fiyatları milyon liralarla ifade ediliyor

İstanbul, Ankara ve İzmir'in minibüs hat bedellerinin satış fiyatları milyon liralarla ifade ediliyor.

Satış fiyatları milyon liralarla ifade ediliyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İllerdeki hatların tutarları hattın işlekliğine bağlı olarak farklılık gösteriyor. Bu açıdan bakıldığında Ankara'nın en işlek hatlarından olan Keçiören-OSTİM hattı 2,5 milyon liraya (yaklaşık 1,2 milyon dolar), Kızılay-Yukarı Ayrancı-Oran hattı 1,9 milyon liraya (880 bin dolar), Ümitköy-Sıhhiye hattı da 1,4 milyon liraya (yaklaşık 648 bin dolar) satışa sunuluyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir'in minibüs hat bedellerinin satış fiyatları milyon liralarla ifade ediliyor.

AYLIK GETİRİSİ 20 BİN LİRA

Çalıştığı Ankara'daki Keçiören-OSTİM hattını satışa çıkaran bir ilan sahibi, hattın geçen yıl 1 milyon 750 bin lira fiyatı olduğunu belirterek, ''Şu an bu hat Ankara'nın en işlek hatlarından biri ve hattın tam hissesine sahip olan biri için aylık 20 bin lira civarında getirisi var'' dedi.

İlan sahibi, 2 yıl sonra hattın bedelinin 4 milyon liradan aşağı olmayacağını tahmin ettiğini dile getirdi.

İSTANBUL'DA 1 MİLYON LİRANIN ÜZERİNDE

İstanbul'daki hat bedelleri dikkate alındığında bu ilde de az sayıda hat hariç hat bedelleri 1 milyon lira ve üzerinde seyrediyor.

KADIKÖY - BOSTANCI 2 MİLYON LİRA

Kadıköy-Bostancı hattının bedeli 2 milyon lira (925 bin dolar) olarak belirlenirken, hattın aylık getirisinin 10 bin lira olduğu ifade ediliyor. Tuzla-Pendik hattına 1 milyon 750 bin (810 bin dolar), Beşiktaş-Harbiye hattına 1 milyon 700 bin (787 bin dolar), Üsküdar-Kadıköy hattına da 1 milyon 500 bin lira (694 bin dolar) değer biçiliyor.

İZMİR'DEKİ HAT BEDELLERİ

Türkiye'nin 3. büyük şehri İzmir'deki hat bedelleri de Ankara ve İstanbul ile benzerlik gösteriyor. Karşıyaka-Cumhuriyet Mahallesi ve Alpaslan-Garaj hatları 1,4 milyon lira (648 bin dolar) civarında bedelle satışa çıkarılırken, Buca-Bornova hattı için 1,1 milyon lira (509 bin dolar) isteniyor.


ensonhaber


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Ekonomi

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir