Kadir Topbaş 3. kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının Kadir Topbaş olduğunu açıkladı.

Kadir Topbaş 3. kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'ndeki AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı'ndaki konuşmasında, 30 Mart Yerel Seçimi bazı Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını da açıkladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının Kadir Topbaş olduğunu açıkladı.

Salonu dolduran İstanbullular, ''Dik dur eğilme, İstanbul seninle'' sloganı ve ''Beraber yürüdük biz bu yollarda/Beraber ıslandık yağan yağmurda/ Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda, bana herşey şeyi hatırlatıyor'' sözleriyle Başbakan Erdoğan ve Başkan Kadir Topbaş'a tezahürat yaptılar.

İSTANBUL TÜRKİYE'DİR

Tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'un bir şehir sıfatıyla o şehir içinde yaşayan insanlarıyla şehri inşa eden ve şehrin inşa ettiği güzel sakinleriyle her zaman bir kutup yıldızı şehir olduğunu belirterek, şöyle konuştu; ''İstanbul bu ülkede 81 vilayetin özetidir. İstanbul Türkiye'dir. Topyekun Türkiye'yi kucaklayamayan, topyekun Türkiye'nin hissiyatını anlamayan da İstanbul'u anlayamaz, dinleyemez. Allah'a hamdolsun biz İstanbul'u anladığımız için Türkiye'yi, Türkiye'yi anladığımız için İstanbul'u anladık. İstanbul'a çok eser, çok hizmet kazandırdık. İstanbul'da sürüp giden tahribatı durdurduk. İstanbul'da yeniden dirilişin, inşanın, imarın kapılarını kontrollü bir şekilde araladık. İstanbul'a çok hizmet etmenin gururu içindeyiz. Ama İstanbul'a çok hizmet etmenin de aşkı, heyecanı, sevdası içindeyiz. Başlattığımız nice proje var, İstanbul'da başlayacağımız nice proje var. İstanbul'a kazandırdıklarımızdan çok daha fazla kazandıracaklarımız var. İnşallah İstanbul'u yarınlara geleceğe hazırlamaya devam edecek, İstanbul'u İstanbul olarak, şehirlerin annesi olarak muhafaza etmeyi sürdüreceğiz.''

''İstanbul nice şehirlere, nice medeniyetlere öncülük ettiği kadar AK Parti'nin ilke ve ideallerini, proje ve hedeflerini de şekillendirmiş, bize öncülük etmiş, bize istikamet çizmiş bir şehirdir'' diyen Erdoğan, ''İstanbul'un ruhunu, özünü, tarihini, kültürünü özümsemeyenler İstanbul'a hizmet etme gururunu yüklenemezler. İstanbul'un burası çok önemli. İstanbul'un mezar taşlarını sökenler, mezar taşlarından camilerine, erguvanlarından lalelerine, çarşılarından şadırvanlarına, simitçilerinden bozacılarına, poyrazından lodosuna, kedilerinden lüferine kadar her dem anlattığı tarihi anlamayanlar İstanbul'u asla anlayamazlar. İstanbul'u asfalt yollardan ibaret görenler hiçbir şey görmemiştir. İstanbul'u betonlardan ibaret görenler, İstanbul'da hiçbir şey görmemiştir.''

İstanbul'la ilgili gösterilen tanıtım filminin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Fazla söze ne hacet. Zaten Ziya Paşa güzel söylemiş. 'Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri' Eserler ortada. Bunu anlatmak da yetmez, vakit müsade etmez. İşte gerek belediyemizin yaptıkları gerek yerel yönetimin yaptıkları hepsi ortada. Bunlar bir kısmı. Daha burada sizlere gösterilemeyen nice eserler var. İnşallah kampanya boyunca büyükşehir, ilçe ilçe bunların hepsi size anlatılacak. İstanbul, AK Parti ile güzel. İnşallah AK Parti ile İstanbul daha güzel olacak. Çünkü İstanbul'da biz Türkiye'yi görüyoruz. Onun için İstanbul çok önemli. Bu dönemde de belediye başkan adayımız Kadir Topbaş'' diye konuştu.

Kadir Topbaş'ın özgeçmişinin sunulduğu toplantıda Erdoğan, Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ve İstanbul milletvekilleriyle fotoğraf çektirdi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir