AK Parti Aday Adayları Basın Mensuplarıyla Buluştu

AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Aday Adayları, Üsküdar yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.

AK Parti Aday Adayları Basın Mensuplarıyla Buluştu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından Üsküdar Belediye Başkan Aday Adayları Katibim Restaurant'ta düzenlenen sabah kahvaltısı programından yerel basın mensuplarına tekrar tanıtıldı.

Geçen hafta düzenlenen aday adayı tanıtım programında yaşanan bazı aksaklıklar nedeniyle düzenlenen toplantıya AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, SKM başkanı Adem Kaan Pehlivan, Tanıtım Medya Birim Başkanı D. Ziya Gültekin, İlçe Sekreteri Sezer Bilge, yönetim kurulu üyeleri Muzaffer Ayanoğlu, Sema Odabaşı ve gençlik kolları başkanı Mustafa Akif Ekşi ile birlikte Üsküdar Belediye Başkan Aday Adayları Behlül Ünver, Hilmi Türkmen, Halil İbrahim Çiftçi, Polat Sağır, Serdar Özdemir ve İslam Kanıtoğlu katıldı.

Üsküdar Belediye Başkan Aday Adayları Behlül Ünver, Hilmi Türkmen, Halil İbrahim Çiftçi, Polat Sağır, Serdar Özdemir ve İslam Kanıtoğlu

Kahvaltının ardından geçilen toplantıda açılış konuşmasını D. Ziya Gültekin yaptı. Ardından sözü ilçe başkanı Sinan Aktaş'a bıraktı.

Aktaş, yaptığı konuşmada aday adayı tanıtım toplantısında yaşanan aksilik nedeniyle bir açıklama yaptı. Ardından kendilerini tanıtmak için belediye başkan aday adaylarına teker teker söz verdi.

Adaylar kendilerini tanıttıktan sonra toplantı bir süre soru-cevap şeklinde devam etti.

Üsküdar'da meclis üyeliği için başvuru sayısı

Soru-cevap kısmında basın mensuplarından gündemle ilgili olarak sorular sormalarını isteyen Sinan Aktaş, ilçeyle ilgili sorulara yanıt verdi. Aday adaylığı başvuru sürecinde belediye başkan aday adaylığı dışından belediye meclis üyeliği için Üsküdar'da ilçe başkanlığına 192 başvurunun yapıldığını belirtti. Üsküdar 34 Haber Sitesi ve Üsküdar Postası Gazetesi olarak ise sorduğumuz soruda ''Belediye meclis üyelerinin belirlenmesi aşamasından hangi kriterlerin izleneceğini'' sorduk.

Sorumuzu yanıtlayan Aktaş, ''Üsküdar'ın demografik yapısını dikkate alarak başvuru yapan arkadaşların yaptıkları işler ve bulundukları yaşadıkları mahalleler ve çevrelerinde kanaat önderi noktasında olmalarına özen göstereceklerini'' söyledi.

Toplantı soru-cevapların ardından sona erdi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir